• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » وزارت خارجه سوریه:پیروزی های ارتش نوید بخش پایان کار تروریسم در سوریه است
  کد خبر : 2043424

  وزارت خارجه سوریه:پیروزی های ارتش نوید بخش پایان کار تروریسم در سوریه است

  وزارت خارجه سوریه:پیروزی های ارتش نوید بخش پایان کار تروریسم در سوریه استReviewed by on Sep 9Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری رسمی سوریه (سانا)، یک مقام مسئول در وزارت خارجه سوریه روز شنبه اظهارداشت: ارتش سوریه تا پاکسازی آخرین وجب از خاک سوریه و بازگرداندن امنیت به سراسر کشور به مبارزه…

  وزارت خارجه سوریه:پیروزی های ارتش نوید بخش پایان کار تروریسم در سوریه استReviewed by on Sep 9Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری رسمی سوریه (سانا)، یک مقام مسئول در وزارت خارجه سوریه روز شنبه اظهارداشت: ارتش سوریه تا پاکسازی آخرین وجب از خاک سوریه و بازگرداندن امنیت به سراسر کشور به مبارزه با تروریست ها ادامه می دهد.
  وی افزود: آخرین نمونه این پیروزی ها، موفقیت ارتش و نیروهای هم پیمان در شکستن محاصره شهر مقاوم دیرالزور بود.
  این مقام مسئول که خواست نامش فاش نشود،بیان کرد: ملت سوریه که برای دفاع از سوریه و همه انسانیت با تروریسم جنگید، با همان عزم و اراده وارد میدان بازسازی ویرانه های ناشی از تروریسم می شود چرخه تولید را برای تامین زندگی عزتمندانه تقویت خواهد کرد.
  وی گفت: سوریه لغو تحریم های ظالمانه، غیرقانونی و یکجانبه آمریکا و اروپا که تاثیر منفی بر زندگی شهروندان سوری گذاشته است را عاملی مهم در مسیر آغاز بازسازی کشور می داند.
  این منبع آگاه اضافه کرد: سوریه همواره خواستار برقراری بهترین روابط با کشورهای جهان بوده است و از طرح ها و پیشنهادهای کشورهایی که در جنگ با سوریه مشارکت نداشته اند و موضع آشکاری دربرابر تروریسم درپیش گرفته اند در مرحله بازسازی کشور استقبال می کند.
  وی افزود: دولت سوریه که بیشترین بار تامین نیازهای شهروندان محتاج خود را برعهده داشته است آمادگی خود را برای همکاری با همه نهادهای فعال در زمینه کمک رسانی برای تامین نیازهای ملت سوریه که قربانی تروریسم شده اند اعلام می کند.
  خاورم**۶۱۱۶**۱۵۹۰
  انتشاردهنده: محمد حسن دوستارگان

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.