• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » “هشداری به خودمان”
  کد خبر : 2043389

  “هشداری به خودمان”

  “هشداری به خودمان”Reviewed by on Sep 9Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از ایسنا، این مطلب بخشی از یاداشت حبیب احمدزاده – نویسنده – با عنوان “هشداری به خودمان” است که برای حمایت از مردم مظلوم میانمار و محکوم کردن جنایت‌ها نوشته و در آن آورده است: «صریح و کوتاه بگویم، همگان بپذیریم که…

  "هشداری به خودمان"Reviewed by on Sep 9Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از ایسنا، این مطلب بخشی از یاداشت حبیب احمدزاده – نویسنده – با عنوان “هشداری به خودمان” است که برای حمایت از مردم مظلوم میانمار و محکوم کردن جنایت‌ها نوشته و در آن آورده است:

  «صریح و کوتاه بگویم، همگان بپذیریم که افراطی‌گری موجود در میانمار، به هیچ مذهب و آیینی حتی بودا در جهان ربط ندارد.

  مطهری بزرگ در جایی فرمودند: “هیچ ضد ارزش و بدی فی‌نفسه در جهان وجود ندارد”. ضد ارزش در واقع ارزشی است که در جای غیر، غلط و افراطی خود استفاده شده است .

  همان‌طور که افراطی‌گری داعش ربطی به دین اسلام ندارد، تندخویی و جنایات دار و دسته این راهب افراطی (آشین ویراتو) هم ربطی به اصل آیین و مکتب بودا ندارد .و شاید نقشه اصلی دشمنان بعد از نابودی داعش این‌بار، گسترش جنگ و ستیز بین پیروان آیین‌های شرقی و مسلمانان باشد .

  پیچیدگی این نقشه‌ها در تحریک احساسات ما مسلمانان را با تعقل و جدیت خنثی کرده و مواظبت شود تا در دام‌شان نیفتیم. پس بهترین روش آن است که همگی ضمن برخورد ارزشی و قاطعانه با این جنایتکار و یارانش، خود با برخورد احساسی و افراطی با همه بوداییان اکثر بیگناه، قطعه‌ای از پازل تفرقه دینی و پایه‌گذار یک ضد ارزش به نام دشمنی جدید، بین مذاهب و آیین‌ها در جهان نشویم

  انتهای پیام

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.