• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » ورود کمک های غذایی به شهرهای فوعه و کفریا سوریه پس از پنج ماه انتظار
  کد خبر : 2043040

  ورود کمک های غذایی به شهرهای فوعه و کفریا سوریه پس از پنج ماه انتظار

  ورود کمک های غذایی به شهرهای فوعه و کفریا سوریه پس از پنج ماه انتظارReviewed by on Sep 7Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از ایرنا، پس از پنج ماه انتظار ، پنجشنبه شب شش کامیون حامل مواد غذایی و دارویی برای شهرهای محاصره شده فوعه و کفریا در استان ادلب سوریه ارسال شد.همزمان…

  ورود کمک های غذایی به شهرهای فوعه و کفریا سوریه پس از پنج ماه انتظارReviewed by on Sep 7Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از ایرنا، پس از پنج ماه انتظار ، پنجشنبه شب شش کامیون حامل مواد غذایی و دارویی برای شهرهای محاصره شده فوعه و کفریا در استان ادلب سوریه ارسال شد.
  همزمان با ورود این کامیون ها به شهرهای فوعه و کفریا، ۶ کامیون حامل مواد غذایی نیز برای تروریست های محاصره شده در اردوگاه یرموک در جنوب دمشق ارسال شد.
  حدود هشت هزار شهروند شیعه سوری در شهرهای فوعه و کفریا در استان ادلب سوریه از اسفند سال ۹۴ تاکنون در محاصره گروه تروریستی تکفیری قرار دارند.
  ۲۵ اسفند ۹۵ آخرین محموله مواد غذایی و دارویی برای این دو شهر شیعه نشین ارسال شده بود.
  کمک های ارسالی برای ساکنان این دو شهر محاصره شده هربار فقط نیاز چند هفته آن ها را تامین می کند.
  ۲۶ فروردین ماه سال ۹۶ حدود هشت هزار نفر از ساکنان این دو شهر در مقابل خروج هزاران تروریست و خانواده های آن ها از شهرهای مضایا، زبدانی، بقین و بلودان به استان حلب وارد شدند.
  ادامه تخلیه این دو شهر محاصره شده با کارشکنی تروریست ها متوقف شد.
  دو شهرک فوعه و کفریا در ۱۰ کیلومتری شمال ادلب از ۲۸ مارس ۲۰۱۵ (فروردین ۹۴) و پس از سقوط شهر ادلب واقع در شمال غربی کشور سوریه (هم مرز با ترکیه) به محاصره کامل تروریست ها درآمدند و از آن زمان به صورت روزانه هدف حمله خمپاره ای تروریست ها قرار می گیرند.
  شهرک ها و روستاهای بنش، طعوم، تفتناز، رام حمدان و معره مصرین اصلی ترین محل حضور تروریست هایی هستند که به صورت روزانه دو شهرک شیعه نشین و محاصره شده فوعه و کفریا را هدف قرار می دهند.
  کمک های غذایی محدود به ده ها هزار ساکن این دو شهرک نیز از طریق چتر انجام می شود و مردم در این دوشهرک از ابتدایی ترین امکانات زندگی و درمانی محروم هستند.
  شبک**۶۱۱۶**۳۴۰۴**انتشار: محسن اسماعیلی

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.