• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » عملیات آزادسازی دیرالزور نگرانی رژیم صهیونیستی را برانگیخته است
  کد خبر : 2043004

  عملیات آزادسازی دیرالزور نگرانی رژیم صهیونیستی را برانگیخته است

  عملیات آزادسازی دیرالزور نگرانی رژیم صهیونیستی را برانگیخته استReviewed by on Sep 7Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از  گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان؛ به نقل از المنار، رژیم صهیونیستی و رسانه های آن کشور، عملیات آزادسازی دیرالزور را تهدیدی بی سابقه علیه این رژیم از جانب محور مقاومت سوریه می دانند. حسن حجازی، گزارشگر…

  عملیات آزادسازی دیرالزور نگرانی رژیم صهیونیستی را برانگیخته استReviewed by on Sep 7Rating:

  عملیات آزادسازی دیرالزور نگرانی رژیم صهیونیستی را برانگیخته استبه گزارش ایران ویج به نقل از  گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان؛ به نقل از المنار، رژیم صهیونیستی و رسانه های آن کشور، عملیات آزادسازی دیرالزور را تهدیدی بی سابقه علیه این رژیم از جانب محور مقاومت سوریه می دانند.

  حسن حجازی، گزارشگر شبکه المنار، با تهیه گزارشی در این خصوص گفت: نشانه های نگرانی رژیم صهیونیستی همزمان با موفقیت‌های ارتش سوریه و هم پیمانانش رو به افزایش است. محافل مختلف صهیونیستی نگرانی و ترس خود را از پیروزی راهبردی حزب الله در شکستن محاصره دیر الزور و مقدمه سازی برای آزادسازی کامل آن از دست گروه تروریستی داعش ابراز کردند. علت این نگرانی نیز برداشت صهیونیست‌هاست که معتقدند این موفقیت، احتمال تهدید زمینی محور مقاومت را که به گفته آنها از تهران تا سواحل دریای مدیترانه ادامه دارد نزدیک می کند. این چیزی است که سران رژیم اشغالگر درباره آن هشدار داده اند و آن را خطری راهبردی می دانند.

  مجری شبکه ده تلویزیون رژیم صهیونیستی خطاب به «گایبخور»، کارشناس اسرائیلی، گفت: ما صدای شکست داعش و کنترل مجدد سوریه بر مرزهای شرقی اش و رسیدن محور ایران-سوریه را به دریا می شنویم. بخور گفت: دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا، از سوریه دست برداشت و سوریه دیگر برایش اهمیتی ندارد و وضع ما نیز برایش اهمیتی ندارد. او به پوتین گفته است هرچه می خواهی، انجام بده . آمریکا از «انقلابیونش!» در سوریه دست برداشته و «توازن مقدس!» در سوریه ضربه دیده است؛ این در حالی است که روسیه تلاش‌هایش را به نفع محور ایران تقویت کرده است و آمریکا با رسیدن ارتش سوریه به شرق مخالفت نمی کند.

  گزارشگر المنار گفت نگرانی اسرائیل بر مرحله پس از سقوط داعش و توانایی ایران و هم پیمانانش برای پر کردن خلاء از طریق موفقیت‌هایی که به سرعت در زمین محقق می شود، متمرکز است؛ به خصوص آنکه بشار اسد، رئیس جمهور سوریه، در قدرت مانده است که نقطه اتکای اساسی محور مقاومت محسوب می شود.

  مجری شبکه ده تلویزیون رژیم صهیونیستی گفت: دیر الزور آخرین پایگاه داعش در سوریه در آستانه سقوط است که تسلط رئیس جمهور اسد را بر سوریه کامل می کند. این پایان شبکه داعش در سوریه است؛ اما جایگزین‌ها امیدوار کننده نیست.

  تسفیکا یحزکالی، تحلیلگر امور عربی، به شبکه ده تلویزیون این رژیم گفت: این پیروزی قطعی اسد است و ما از جایگزین ها صحبت کردیم. حزب الله و اسد بهترین جایگزین برای جهان نیستند؛ کسانی هستند که می گویند اسرائیل داعش را بر حزب الله و ایران ترجیح می دهد.

  گزارشگر المنار یادآور شد ارتش اشغالگر قدس در حال انجام رزمایش بزرگ و شبیه سازی سناریوی جنگ در مرزهای شمالی در پی پیروزی های محور مقاومت در سوریه و افزایش قدرت تهاجمی حزب الله است.

   

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.