• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » گروه های تروریستی منطقه در لحظات آخر عمرشان قرار دارند/تفرقه انداختن و نابود کردن سیاست جدید غرب است
  کد خبر : 2042824

  گروه های تروریستی منطقه در لحظات آخر عمرشان قرار دارند/تفرقه انداختن و نابود کردن سیاست جدید غرب است

  گروه های تروریستی منطقه در لحظات آخر عمرشان قرار دارند/تفرقه انداختن و نابود کردن سیاست جدید غرب استReviewed by on Sep 7Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سلطانعلی میر در گفت و گو با عصرهامون در واکنش به تخریب اماکن مقدس و مساجد در افغانستان توسط نیروهای گروهک…

  گروه های تروریستی منطقه در لحظات آخر عمرشان قرار دارند/تفرقه انداختن و نابود کردن سیاست جدید غرب استReviewed by on Sep 7Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سلطانعلی میر در گفت و گو با عصرهامون در واکنش به تخریب اماکن مقدس و مساجد در افغانستان توسط نیروهای گروهک های تروریستی طالبان و داعش افزود: این گروه ها به حمایت و پشتیبانی از دولت های غربی به وجود آموده اند و خود این دولت ها متوجه شده اند که این گروه ها نتوانستند به اهداف مد نظر خود دست پیدا کنند و عملا این برنامه ریزی شکست خورده است.
  وی ادامه داد: در حال حاضر این گروهک ها به نقطه پایانی عمرشان رسیده اند و به مثل ماهی که از آب به خشکی آورده شده، درحال تلاش برای نجات خود هستند.
  وی اظهار کرد: این گروهک ها به اسم اسلام در حال تلاش برای ایجاد تفرقه بین مذاهب اسلامی بودند اما از همان اول, هدفشان مشخص شده بود و هم اکنون نیز برای همگان به صورت شفاف واضح و روشن است.
  این استاد دانشگاه اظهار کرد: در گذشته دشمن تفرقه بینداز و حکومت کن را در دستور کار داشت اما در حال حاضر « تفرقه بینداز و نابود کن» را در اولویت کار خود قرار داده است.
  وی گفت: اخیرا دشمن در موضوع قومیت ورود کرده است و سعی می کند در راه رسیدن به اهداف خود از این بخش بهره ببرد، آخرین ترفندی که آنها داشته اند, ایجاد و حمایت از گروهک های تروریستی به مثل داعش بود و به این موضوع هم دلش خوش کرده بودند تا به وسیله آنها بتوانند به کشورهای اسلامی و مردم مسلمان منطقه ضربه بزنند که نتیجه ای جز شکست برای آنها در پی نداشته است.
  وی هدف اصلی این نوع حرکات را ضربه زدن به این موفقیت و خط پیروزی ایجاد شده کشور عراق عنوان کرد و گفت: دولت های غربی ایجاد تنش و تفرقه بین مردم مسلمان و کشورهای اسلامی را در دستور کار خود قرار داده اند تا بدین روش بتوانند به مسلمانان و جهان اسلام لطمه بزنند.
  وی تاکید کرد: گوش به فرمان بودن از رهبر معظم انقلاب، اتحاد و انسجام مسلمانان و هوشیاری آنها رمز پیروزی ما در مقابل دشمن و ترفندهای آنان می باشد.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.