• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » مصدومیت مهاجم گلزن تیم ملی جدی نیست
  کد خبر : 2042608

  مصدومیت مهاجم گلزن تیم ملی جدی نیست

  مصدومیت مهاجم گلزن تیم ملی جدی نیستReviewed by on Sep 6Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار مهر، سردار آزمون و مرتضی پور علی گنجی دو بازیکن تیم ملی بودند که پس از پایان بازی شب گذشته مقابل تیم ملی فوتبال سوریه با پای مصدوم از ورزشگاه خارج شدند. سردار آزمون که زانوی…

  مصدومیت مهاجم گلزن تیم ملی جدی نیستReviewed by on Sep 6Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار مهر، سردار آزمون و مرتضی پور علی گنجی دو بازیکن تیم ملی بودند که پس از پایان بازی شب گذشته مقابل تیم ملی فوتبال سوریه با پای مصدوم از ورزشگاه خارج شدند.

  سردار آزمون که زانوی مصدومش را بسته بود مورد معاینه پزشکان تیم ملی قرار داشت که آنها پیش بینی کردند مصدومیت این بازیکن، چندان جدی نیست. با این حال، مهاجم گلزن تیم ملی که در بازی با سوریه توانست هر دو گل ایران را به ثمر برساند قرار است از پای مصدومش عکسبرداری کند تا میزان دقیق آسیب دیدگی اش مشخص شود.

  اما وضعیت برای مدافع تیم ملی فوتبال ایران کمی پیچیده تر است.  پور علی گنجی که مچ پای مصدومش را هنگام خروج از ورزشگاه آزادی بسته بود با مصدومیت جدی تری نسبت به آزمون روبرو شده است.

  وی که در تمرینات پیش از بازی نیز بطور انفرادی، تمرین می کرد به خاطر تکل خشن عمر السوما، مهاجم تیم ملی سوریه در نیمه اول با تورم در ناحیه مچ پای راست خود مواجه شده است. وی قرار است پس از چند روز استراحت به درمان مچ پایش بپردازد تا مشخص شود چه اندازه از تیم ملی دور خواهد بود.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.