• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » صدور مجوز فعالیت ۲۳موکب اربعین از یزد برای خدمات رسانی به زایران در عراق
  کد خبر : 2042562

  صدور مجوز فعالیت ۲۳موکب اربعین از یزد برای خدمات رسانی به زایران در عراق

  صدور مجوز فعالیت ۲۳موکب اربعین از یزد برای خدمات رسانی به زایران در عراقReviewed by on Sep 6Rating: محمدرضا جعفری خرمی، روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با بیان این که امسال موکب ها ساماندهی و شناسنامه های رسمی دارند، افزود: برای ارایه خدمات به زایران سهم ابلاغی وزارت کشور به یزد…

  صدور مجوز فعالیت ۲۳موکب اربعین از یزد برای خدمات رسانی به زایران در عراقReviewed by on Sep 6Rating:

  محمدرضا جعفری خرمی، روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با بیان این که امسال موکب ها ساماندهی و شناسنامه های رسمی دارند، افزود: برای ارایه خدمات به زایران سهم ابلاغی وزارت کشور به یزد ۲۵ هزار نفر است.
  وی ادامه داد: موکب های استان در مسیرهای مرز چزابه ، کربلا ، نجف وکاظمین مستقرند و از زایران پذیرایی می کنند.
  جعفری خرمی، افزود: زمان خدمات دهی به زایران ۱۰ روز قبل و پنج روز بعد از اربعین حسینی مشخص شد که در این ارتباط تمهیدات لازم نیز اندیشیده شده است.
  رئیس کمیته اسکان، تغذیه و مشارکت های مردمی ستاد اربعین حسینی در استان با بیان اینکه در هر وعده ۳۰ هزار زایر تغذیه می شوند، ادامه داد : در این ارتباط ۱۵ هزار زایر در کربلا ، پنج هزار در کاظمین و پنج هزار نفر نیز در مرز خروجی چزابه اسکان و تغدیه می شوند.
  رییس ستاد عتبات عالیات یزد با بیان اینکه مردم استان پارسال ۲۰ میلیارد ریال برای تامین غذا و اسکان زایران اهدا کردند، یادآور شد : شماره حساب ۱۰۴۰۴۷۰۷۰۰۰۷ بانک ملی شعبه بازار یزد برای دریافت کمک های نقدی در نظر گرفته شده است .
  وی یادآورشد: امسال بیش از یکهزار دانشجوی بسیجی با « عنوان جای پای یار» نظافت بخشی از مسیر پیاده روی زایران از نجف به کربلا را انجام خواهند داد.
  مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات استان با بیان اینکه هرسال فرهنگ پیاده روی اربعین حسینی در بین جوانان پر رنگ تر می شود، ادامه داد: همایش یاد شده نماد اقتدار و عظمت انقلاب اسلامی و وحدت میان مسلمان خصوصا شیعیان در جهان اسلام است.
  ۷۵۴۰*۲۰۴۷* خبرنگار: کارگر ابرقوئی * انتشار دهنده – عباسقلی اشکورجیری *

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.