• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اقتصادی » ساخت پروژه نیروگاه ۳۰ مگاواتی توسط سرمایه‌گذار داخلی و خارجی در شهر قهاوند
  کد خبر : 2042533

  ساخت پروژه نیروگاه ۳۰ مگاواتی توسط سرمایه‌گذار داخلی و خارجی در شهر قهاوند

  ساخت پروژه نیروگاه ۳۰ مگاواتی توسط سرمایه‌گذار داخلی و خارجی در شهر قهاوندReviewed by on Sep 6Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛به نقل از جهادپرس،سید ناصر محمودی، گفت: همدان به عنوان پایلوت در حوزه احداث نیروگاه خورشیدی انتخاب شده است و تاکنون مذاکراتی با سرمایه‌گذاران آلمانی و اتریشی و…

  ساخت پروژه نیروگاه ۳۰ مگاواتی توسط سرمایه‌گذار داخلی و خارجی در شهر قهاوندReviewed by on Sep 6Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛به نقل از جهادپرس،سید ناصر محمودی، گفت: همدان به عنوان پایلوت در حوزه احداث نیروگاه خورشیدی انتخاب شده است و تاکنون مذاکراتی با سرمایه‌گذاران آلمانی و اتریشی و مشارکت سرمایه‌گذار داخلی در زمینه احداث نیروگاه خورشیدی ۵۰ تا ۲۰۰ مگاواتی با ۳۰۸ میلیون دلار در مرکز خدمات سرمایه‌گذاری در حال انجام است .

  وی افزود: پروژه نیروگاه ۳۰ مگاواتی توسط سرمایه‌گذار داخلی و خارجی در شهر قهاوند و منطقه ویژه جهان‌آباد، ساخت نیروگاه ۷ مگاواتی در کبودراهنگ با ۹/۴ میلیون دلار و یک نیروگاه ۷ مگاواتی با سرمایه‌گذاری دانمارک و ایرلند در شهرستان فامنین در حال انجام است.

  وی از سرمایه گذاری خارجی ۱۳ با مجموع یک هزار و ۸۶ میلیون دلاری در استان خبرداد و تصریح کرد: با اجرا و بهره برداری این طرح ها برای ۴ هزار و ۵۴۰ نفر اشتغالزایی می‌ شود.

  مدیرکل امور اقتصاد و دارایی استان همدان خاطرنشان کرد: اعتبار عمرانی استان همدان ۱۳۶ میلیارد تومان است که به طور میانگین ۸۰ تا ۸۲ درصد درامد استان به مالیات اختصاص دارد.

  محمودی ابراز داشت: در استان همدان ۵۶۱ هزار و ۳۳۵ خانوار معادل یک میلیون و ۷۷۵ هزار و ۲۶۷ نفر یارانه نقدی دریافت می‌کنند که ۱۴ هزار نفر در استان همدان از دریافت یارانه بازمانده‌اند و ۲۸ هزار نفر یارانه دریافت نمی‌کنند.

  وی مطالبات دستگاه‌های اجرایی استان همدان تا پایان سال گذشته را  4 هزار و ۳۰۰ میلیارد ریال دانست و گفت: این در حالسیت که بدهی دستگاه‌های اجرایی ۱۵هزار و ۳۲۵ میلیارد ریال گزارش شده که این میزان مربوط به ۵۰ درصد دستگاه‌های اجرایی است.

  وی ادامه داد: در سال گذشته ۱۳۶ میلیارد تومان اسناد خزانه اسلامی به استان همدان اختصاص داده شده که ۹۰ درصد اسناد خزانه معادل ۱۲۱ میلیارد تومان جذب شده است.

  مدیرکل امور اقتصاد و دارایی استان همدان بیان داشت: در سال گذشته ۱۰ میلیارد ریال از اوراق تسویه توسط استان همدان جذب و امسال نیز ۵۰ هزار میلیارد ریال برای اوراق تسویه خزانه برای تهاتر بدهی‌ها و مطالبات اشخاص خصوصی و تعاونی در نظر گرفته شده است.

   

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.