• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » ورزشی » احداث ۳۰۰۰ سالن ورزشی صالحین توسط بسیج ورزشکاران در سراسر کشور
  کد خبر : 2042516

  احداث ۳۰۰۰ سالن ورزشی صالحین توسط بسیج ورزشکاران در سراسر کشور

  احداث ۳۰۰۰ سالن ورزشی صالحین توسط بسیج ورزشکاران در سراسر کشورReviewed by on Sep 6Rating: مهدی میرجلیلی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در مشهدمقدس اظهار داشت: سازمان بسیج کشور در جهت اعتلای رشد ورزش کشور موضوع پایگاه‌های استعدادیابی را مورد بررسی قرار داد و در این راستا ۳۲۰ پایگاه ورزشی در بسیج در کشور تشکیل…

  احداث ۳۰۰۰ سالن ورزشی صالحین توسط بسیج ورزشکاران در سراسر کشورReviewed by on Sep 6Rating:

  مهدی میرجلیلی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در مشهدمقدس اظهار داشت: سازمان بسیج کشور در جهت اعتلای رشد ورزش کشور موضوع پایگاه‌های استعدادیابی را مورد بررسی قرار داد و در این راستا ۳۲۰ پایگاه ورزشی در بسیج در کشور تشکیل شد.

  وی تصریح کرد: از ۳۲۰ پایگاه در کشور تعداد ۸۰ پایگاه برای خواهران بسیجی و مابقی مربوط به برادران بسیجی است و امروز در مشهد چهارمین المپیاد فرهنگی ورزشی پایگاه‌های استعدادیابی خواهران بسیجی کشور با حضور ۶۰۰ نفر از ورزشکاران و مربیان آغاز شده است.

  جانشین سازمان ورزش بسیج کشور با بیان این که در این رقابت‌ها از ۳۱ استان کشور ورزشکار خواهر بسیجی حضور دارد، بیان کرد: این رقابت‌ها در ۶ رشته تیراندازی، تیر و کمان و دو و میدانی، کاراته، جودو و تکواندو برگزار میشود و نفرات برگزیده در این رقابت‌ها در تیم باشگاه مقاومت استفاده می‌شوند و به عضویت این تیم در خواهند آمد.

  میرجلیلی اظهار داشت: یکی از اقدامات مهم سازمان بسیج ورزشکاران در کشور ساخت ۳۰۰۰ سالن ورزشی صالحین و ۹ دی برای نواحی مقاومت در شهرستان‌های کشور است تا آحاد مردم و بسیجیان از این سالن‌ها استفاده کنند.

  وی با بیان این که همچنین توسط بسیج ورزشکاران ۱۷ هزار مربی تربیت شده‌اند، خاطرنشان کرد: از دیگر اقدامات نیز احداث پایگاه‌های ورزشی برای معرفی ورزشکاران به تیم‌های ملی بوده است.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.