• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » ورزشی » ورزشگاه ۱۵هزار نفری زنجان درصورت تامین اعتبار تا پایان سال به بهره برداری می رسد
  کد خبر : 2042510

  ورزشگاه ۱۵هزار نفری زنجان درصورت تامین اعتبار تا پایان سال به بهره برداری می رسد

  ورزشگاه ۱۵هزار نفری زنجان درصورت تامین اعتبار تا پایان سال به بهره برداری می رسدReviewed by on Sep 6Rating: جواد رحمتی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این ورزشگاه در زمان حاضر از پیشرفت فیزیکی ۷۹ درصدی برخوردار است و علت پایان نیافتن عملیات اجرایی نیز فقط به خاطر ندادن تخصیصی…

  ورزشگاه ۱۵هزار نفری زنجان درصورت تامین اعتبار تا پایان سال به بهره برداری می رسدReviewed by on Sep 6Rating:

  جواد رحمتی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این ورزشگاه در زمان حاضر از پیشرفت فیزیکی ۷۹ درصدی برخوردار است و علت پایان نیافتن عملیات اجرایی نیز فقط به خاطر ندادن تخصیصی های درنظر گرفته شده در موعد مقرر بوده است.
  وی اظهار کرد: امسال برای پایان دادن به عملیات اجرایی ورزشگاه ۱۵ هزار نفری زنجان مبلغ ۱۰ میلیارد تومان پیش بینی شده که ۵۰ درصد آن استانی و مابقی ملی است.
  مدیرکل ورزش و جوانان استان زنجان نیز با تاکید براینکه قرار بود تا پایان سال ۹۵ میزان پیشرفت فیزیکی این پروژه به ۷۹ درصد برسد که این برنامه محقق شد، گفت: ورزشگاه ۱۵ هزار نفری زنجان از سوی شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور احداث می شود و اداره کل ورزش و جوانان زنجان به عنوان دستگاه بهره بردار است.
  علی جوان افزود: در زمان حاضر سکوهای بتنی تماشاچی این ورزشگاه تکمیل شده و صندلی های سکو تماشاچی، زیرسازی و زهکشی زمین چمن، سیستم هیتینگ چمن، چمن مصنوعی، سفت کاری زیر سکو، نازک کاری بیشتر زیر سکوها، قسمتی از تاسیسات برقی و مکانیکی، دکل های نوری استادیوم، پانل های بتنی پارکینگ ها، سازه فلزی سایبان، آسفالت پیست دو و میدانی، نمای کمپوزیت ورودی، دیوارکشی پیرامون و نرده کشی و آسفالت ورودی های اصلی ورزشگاه انجام شده است.
  وی اظهار کرد: تاکنون ۲۱۰ میلیارد ریال برای ساخت این طرح ورزشی، هزینه شده و برای رسیدن به مرحله بهره برداری نیز به حدود ۱۰۰میلیارد ریال اعتبار دیگر نیاز دارد که ۵۰ درصد آن از محل اعتبارات ملی و ۵۰ درصد مابقی نیز از محل اعتبارات استانی تامین می شود.
  به گزارش ایران ویج به نقل از ایرنا، ورزشگاه ۱۵هزار نفری زنجان که از طرح های مهر ماندگار این استان به شمار می آید پس از گذشت ۱۳ سال به علت عدم تخصیص اعتبار کافی و لازم هنوز به مرحله بهره برداری نرسیده است.
  عملیات اجرایی این ورزشگاه که از سال ۸۴ آغاز شد، قرار بود در مدت چهار سال پایان یابد اما تاکنون این امر محقق نشده و در حال حاضر از ۷۹ درصد پیشرفت فیزیکی برخوردار بوده و افتتاح و بهره برداری از آن منوط به تامین اعتبار است.
  طرح مطالعاتی ورزشگاه ۱۵ هزار نفری زنجان در سال ۸۳ تهیه و عملیات اجرایی آن نیز از سال ۸۴ آغاز شده و مردم زنجان به ویژه ورزش دوستان سالیان سال است که در انتظار افتتاح و بهره برداری از این پروژه بزرگ ورزشی هستند.
  ششم اردیبهشت سال ۹۰ نیز استاندار وقت زنجان در بازدید از این پروژه ورزشی تاکید کرده بود: ورزشگاه ۱۵هزار نفری زنجان باید سوم خرداد سال ۹۱ به بهره برداری برسد.
  محمد رئوفی نژاد اضافه کرده بود: این ورزشگاه بزرگ زنجان به دلیل برخی مشکلات مالی تا به امروز روند بسیار کندی داشته و به قطع تصمیم هایی برای تامین اعتبار آن اتخاذ خواهد شد.
  علی اکبر کریمی معاون عمرانی وقت استاندار زنجان نیز در ۱۹ آذرماه ۹۱ در جلسه کارگروه میراث فرهنگی استان بیان کرده بود که ورزشگاه ۱۵ هزار نفری فوتبال زنجان که در جوار مجموعه فرهنگی و تفریحی گاوازنگ در دست احداث است، جزو طرح های مهر ماندگار محسوب می شود و در اواخر سال ۹۲ به بهره برداری خواهد رسید.
  شهریور ماه سال ۹۳ در سفر سیدمناف هاشمی، معاون پشتیبانی وزارت ورزش و جوانان به زنجان تاکید شده بود که این طرح ورزشی مهر ماندگار در اواخر سال ۹۴ به پایان برسد.
  غلامرضا تختی، معاون عمرانی اداره کل ورزش و جوانان استان زنجان در سال ۹۳ به خبرنگار ایرنا اعلام کرده بود که بر اساس موافقتنامه تنظیمی، قرار شده بود عملیات اجرایی این پروژه در مدت چهار سال به اتمام برسد و حال در صورت تامین اعتبار لازم و به موقع در خوشبینانه ترین حالت، تا پایان سال ۹۴ افتتاح و به بهره برداری خواهد رسید.
  ۱۷ شهریور سال ۹۳ نیز ایرج رحمانی مدیرکل وقت ورزش و جوانان استان زنجان اعلام کرده بود، برای تکمیل این ورزشگاه نیاز به اعتباری بالغ بر ۵۰ میلیارد ریال است تا در آینده نه چندان دور مورد افتتاح و بهره برداری قرار گیرد.
  مدیرکل ورزش و جوانان استان زنجان، پایان عملیات اجرایی باقی مانده و بهره برداری از این پروژه ورزشی را منوط به تامین اعتبار لازم می داند.
  ۶۰۸۴/۶۰۸۵
  خبرنگار: پرویز غفاری ** انتشار دهنده: رویا رفیعی

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.