• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » ورزشی » گردهمایی بازی و ورزش کودکان در همدان برگزار شد
  کد خبر : 2042162

  گردهمایی بازی و ورزش کودکان در همدان برگزار شد

  گردهمایی بازی و ورزش کودکان در همدان برگزار شدReviewed by on Sep 5Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛به نقل از همدان ورزش،رئیس کمیته بازی و ورزش کودکان هیات ورزش های همگانی همدان در این گردهمایی گفت: ورزش بهترین بازی به لحاظ شادی و نشاط همراه با آموزش و مهارت…

  گردهمایی بازی و ورزش کودکان در همدان برگزار شدReviewed by on Sep 5Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛به نقل از همدان ورزش،رئیس کمیته بازی و ورزش کودکان هیات ورزش های همگانی همدان در این گردهمایی گفت: ورزش بهترین بازی به لحاظ شادی و نشاط همراه با آموزش و مهارت برای کودکان است.
  دکتر داوود فتحی اظهار کرد: امروزه ورزش به عنوان یکی از مهمترین بخش های زندگی روزمره و اصلی ترین روش در حفظ سلامتی از اهمیت بالقوه ای در خانواده ها به ویژه فرزندان برخوردار است.

  وی بیان کرد: ورزش همراه با بازی بهترین روش برای تبدیل کردن تمرین های بدنی به فعالیت مفرح و پرنشاط است و قطعا با این روش کودکان استقبال لازم را خواهند داشت.

  این متخصص رواشناسی کودکان افزود: اهمیت پرداختن به بازیهای ورزشی برای کودکان باید در دستور کار خانواده ها قرار بگیرد و توجه به پرداختن در چگونگی بالا بردن مهارت های حرکتی ، یادگیری ، توانمند سازی ذهنی کودکان و رشد عصب روان شناختی کودکان و مهارت های ارتباطی و اجتماعی و بالابردن اعتماد به نفس در تربیت کودکان بسیار ضروری است.

  دکتر فتحی خاطرنشان کرد: بدون تردید اهمیت پرداختن به بازیهای ورزشی برای کودکان، آمادگی جسمانی آنها را افزایش داده و کسب مهارت و موفقیت اعتماد به نفس شخص را ارتقا می بخشد، به کودکان می آموزد که چگونه محرکهای آنی را در خود کنترل کرده و علاوه بر ورزش در مناسبات اجتماعی از آن استفاده کنند.

  وی یادآور شد: همچنین بازی های ورزشی برای کودکان زمینه یافتن دوستان جدید را مهیا می سازد، در کشف علایق و شیوه صحیح زندگی به کودک بسیار تاثیرگذار است، به آنها می آموزد که قوانین را رعایت کرده و منصفانه عمل کنند و نیز چگونه در شرایط پیروزی و شکست بهترین تصمیم را داشته باشند.

  در این نشست که با حضور ۱۵۰ نفر از مدیران مهدهای کودک شهرستان همدان برگزار شد، رئیس دانشگاه پیام نور همدان نیز حضور داشت.
  همچنین در این گردهمایی با تاکید بر اهمیت شرکت در دوره های مربیگری بازی و ورزش، از اهمیت و فواید آن برای کودکان سه تا شش سال به صورت تخصصی بحث و گفت وگو شد.

   

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)



  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.