• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اقتصادی » معافیت مالیانی و یارانه به گردشگری تعلق می‌گیرد
  کد خبر : 2041910

  معافیت مالیانی و یارانه به گردشگری تعلق می‌گیرد

  معافیت مالیانی و یارانه به گردشگری تعلق می‌گیردReviewed by on Sep 4Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از ایسنا، محمد محب‌خدایی در دومین همایش نمایندگان دفاتر اطلاع‌رسانی و گردشگری ایران در خارج از کشور که از روز دوشنبه در کرمان آغاز شده، اظهار کرد: کرمان می‌تواند بزرگترین پایلوت گردشگری کشور باشد. وی همچنین تاکید…

  معافیت مالیانی و یارانه به گردشگری تعلق می‌گیردReviewed by on Sep 4Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از ایسنا، محمد محب‌خدایی در دومین همایش نمایندگان دفاتر اطلاع‌رسانی و گردشگری ایران در خارج از کشور که از روز دوشنبه در کرمان آغاز شده، اظهار کرد: کرمان می‌تواند بزرگترین پایلوت گردشگری کشور باشد.

  وی همچنین تاکید کرد: نمایندگان اطلاع‌رسانی گردشگری باید از همه ظرفیت‌های گردشگری استفاده کنند و باید تغییر نگرشی در جذب گردشگر داشته باشیم و دید خود را نسبت حوزه گردشگری تغییر دهیم.

  معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کشور با بیان این‌که تاریخ برخی از روش‌های جذب گردشگری گذشته، یادآور شد: صنعت گردشگری بالاتر از نفت می‌تواند قرار گیرد، چرا که هر گردشگر یک هزار و ۲۰۰ دلار ارز آوری دارد.

  وی ادامه داد: در صنعت گردشگری فقط داشته‌های ارزشمند ما به خارج صادر می‌شود، اما در سایر صنعت ها مانند نفت منابع ما به خارج از کشور صادر می‌شود.

  او در ادامه از نبود تقویم گردشگری سخن گفت و افزود: کشورهای دیگر تقویم گردشگری دارند، با توجه به این‌که ایران اقلیم‌های متفاوت و قومیت‌های زیادی دارد، اما متاسفانه هیچ برنامه‌ای برای استفاده از این ظرفیت نداریم.

  وی سپس به پروژه شهر گردشگر اشاره کرد و با تاکید بر این‌که باید امکانات رفاهی گردشگری در این شهر فراهم شود، اظهار کرد: به همت جمعی نیاز داریم تا بتوانیم رونق صنعت گردشگری داشته باشیم که با تفکر و مدیریت فرا جزیره‌ای توسط بخش خصوصی می‌توانیم این مهم را تحقق دهیم.

  محب خدایی ادامه داد: ۲۲ آیتم در حوزه گردشگری از جمله گردشگری کودک، آموزش، همایشی و نمایشگاهی داریم که باید در این حوزه‌ها نیز ورود پیدا کنیم، ضمن آن‌که اگر ایرلاین‌ها، ظرفیت‌های گردشگری را تبلیغ کنند باعث آشنایی همه مردم با جاذبه‌های گردشگری می‌شوند.

  انتهای پیام

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.