• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » جامعه بین‌المللی باید در مقابل بدعهدی‌های آمریکا مقاومت کند
  کد خبر : 2041664

  جامعه بین‌المللی باید در مقابل بدعهدی‌های آمریکا مقاومت کند

  جامعه بین‌المللی باید در مقابل بدعهدی‌های آمریکا مقاومت کندReviewed by on Sep 3Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از ایسنا به نقل از خبرگزاری خانه‌ملت، ایان بیگز سفیر استرالیا در تهران  عصر یکشنبه با محمود صادقی رئیس گروه دوستی پارلمانی جمهوری اسلامی ایران و استرالیا دیدار و گفت‌وگو کرد. صادقی در ابتدای این دیدار…

  جامعه بین‌المللی باید در مقابل بدعهدی‌های آمریکا مقاومت کندReviewed by on Sep 3Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از ایسنا به نقل از خبرگزاری خانه‌ملت، ایان بیگز سفیر استرالیا در تهران  عصر یکشنبه با محمود صادقی رئیس گروه دوستی پارلمانی جمهوری اسلامی ایران و استرالیا دیدار و گفت‌وگو کرد.

  صادقی در ابتدای این دیدار با اشاره به سابقه دیرینه ارتباطات سیاسی و اقتصادی میان دوکشور گفت: در فضای جدید فرصت‌های بسیاری در بخش‌های مختلف اقتصادی،صنعتی بوجود آمده که می­‌توان از آن در راستای رشد و گسترش مناسبات فیمابین  و تأمین منافع دو ملت بهره برد. 

  نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی، افزود: ارتباطات پارلمانی و تشکیل گروه‌های دوستی پارلمانی در مجالس دو کشور به تحکیم و تقویت مراودات میان جمهوری اسلامی ایران و استرالیا کمک می‌کند.

  وی با انتقاد از مصوبه کنگره آمریکا در تصویب تحریم علیه کشورمان، تصریح کرد: مصوبات کنگره امریکا در تصویب تحریم علیه جمهوری اسلامی ایران با قوانین و مقررات بین‌المللی مغایرت کامل دارد و رئیس جمهور آمریکا نمی‌تواند از تعهداتش در توافق برجام شانه خالی کند.

  جامعه بین‌المللی باید در مقابل بدعهدی‌های آمریکا مقاومت کند

  صادقی در بخش دیگری از سخنانش بر حل مشکلات مهاجرین و اتباع ایرانی در استرالیا و بر تداوم و گفت‌وگوهای کنسولی میان وزارت خارجه ایران و استرالیا تأکید کرد.

  عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی توسعه مروادات فرهنگی، دانشگاهی و تبادل استاد و دانشجو میان دانشگاه‌های دو کشور را فرصتی برای ارتباط هرچه بیشتر میان مردم دو کشور از یکدیگر دانست.

  ایان بیگز: اعلام حمایت دولت استرالیا از توافق برجام

  در ادامه این دیدار ایان بیگز سفیر استرالیا در تهران با تأکید بر اهمیت توسعه و گسترش مناسبات  در عرصه سیاسی و اقتصادی و پارلمانی گفت:  دولت و پارلمان استرالیا بر ارتقاء سطح همکاری­ها با جمهوری اسلامی ایران تأکید ویژه دارند.

  سفیر استرالیا با اعلام حمایت دولت استرالیا از توافق برجام افزود : استرالیا قویاً از توافق برجام حمایت می­کند و آنرا فرصتی برای پیشرفت کشور ایران و برقراری صلح در منطقه می­داند.

  ایان بیگز سفیر استرالیا در پایان بر استمرار مذاکرات کنسولی جهت حل مشکلات مهاجران ایرانی در استرالیا و توسعه ارتباطات میان مراکز علمی و دانشگاهی دو کشور تأکید کرد.

  لازم بذکر است در این دیدار علی گلمرادی نماینده مردم ماهشهر در مجلس شورای اسلامی و عضو گروه دوستی پارلمانی جمهوری اسلامی ایران و استرالیا بر توسعه ارتباطات سیاسی و اقتصادی و رفع موانع بانکی در جهت تسهیل مراودات تجاری میان فعالان اقتصادی و صنعتی ایران و استرالیا تأکید نمود.

  پایان پیام

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.