• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » سرنوشت توافق نفتی اوپک و غیراوپک در نوامبر معلوم می‌شود
  کد خبر : 2041285

  سرنوشت توافق نفتی اوپک و غیراوپک در نوامبر معلوم می‌شود

  سرنوشت توافق نفتی اوپک و غیراوپک در نوامبر معلوم می‌شودReviewed by on Sep 2Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از ایسنا، جبار اللعیبی در جریان سفر خود به مسکو به خبرنگاران گفت: اگر توافق کاهش تولید تمدید شود، عراق برای کمک به تثبیت بازار نفت آن را رعایت خواهد کرد. براساس گزارش رویترز، وی…

  سرنوشت توافق نفتی اوپک و غیراوپک در نوامبر معلوم می‌شودReviewed by on Sep 2Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از ایسنا، جبار اللعیبی در جریان سفر خود به مسکو به خبرنگاران گفت: اگر توافق کاهش تولید تمدید شود، عراق برای کمک به تثبیت بازار نفت آن را رعایت خواهد کرد.

  براساس گزارش رویترز، وی اظهار کرد: تولید نفت عراق در حال حاضر ۴.۳۲ میلیون بشکه در روز است و این کشور حداکثر ۳.۲۳ میلیون بشکه در روز صادرات دارد. صادرات نفت منطقه کردستان نیز ۳۰۰ تا ۳۵۰ هزار بشکه در روز است.

  وزیر نفت عراق پس از دیدار با همتای روسی خود گفت: ما کشوری هستیم که واقعا به توافق کاهش تولید اوپک متعهد بوده‌ایم.

  عراق برای عمل به توافق کاهش تولید که با هدف مقابله با اشباع عرضه جهانی به اجرا درآمده، تحت فشار قرار گرفته است. میزان پایبندی این کشور به توافق برای کاهش ۲۱۰ هزار بشکه‌ای تولید خود، پایدار نبوده و طبق برآوردهای اوپک، از ۸۷ درصد در آوریل به ۲۸ درصد در ژوئن کاهش یافت. پایبندی ضعیف کشورهایی مانند عراق به توافق نفتی، تردیدهایی را نسبت به کارآمدی این توافق برای حمایت از قیمتها برانگیخته است.

  انتهای پیام

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.