• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » معارضان سوری در مسکو خواستار برکناری «ریاض حجاب» شدند
  کد خبر : 2041212

  معارضان سوری در مسکو خواستار برکناری «ریاض حجاب» شدند

  معارضان سوری در مسکو خواستار برکناری «ریاض حجاب» شدندReviewed by on Sep 2Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، معارضان سوری در روسیه و عربستان موسوم به «تریبون مسکو و ریاض» دچار اختلافات شدیدی شده‌اند. وبگاه خبری «قاسیون» وابسته به معارضان گزارش داد که معارضان تریبون مسکو از «ریاض حجاب»…

  معارضان سوری در مسکو خواستار برکناری «ریاض حجاب» شدندReviewed by on Sep 2Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، معارضان سوری در روسیه و عربستان موسوم به «تریبون مسکو و ریاض» دچار اختلافات شدیدی شده‌اند.

  وبگاه خبری «قاسیون» وابسته به معارضان گزارش داد که معارضان تریبون مسکو از «ریاض حجاب» هماهنگ‌کننده ارشد هیئت عالی مذاکره کنندگان معارض در ریاض، انتقاد کرده و خواستار برکناری وی است.

   «مهند دلیقان» رئیس تریبون مسکو تأکید کرد که ریاض حجاب از طریق اسکایب یک نشست با شماری از نهادهای موسوم به «جامعه مدنی» ریف درعا برگزار کرده و در این نشست مدعی شده است که روند سیاسی در ژنو به بن بست رسیده است.

  رئیس تریبون مسکو تأکید کرد که این اظهار نظر همزمان با طرح «شورای اسلامی سوریه» برای تشکیل ارتش ملی است… حجاب از گروههای معارض خواسته است که در پی آشتی ملی نباشند؛ چرا که این آشتی‌ها «تله روسیه» است.

  دلیقان بر این باور است که اظهارات حجاب از یک طرف بدین معناست که وی تمایل دارد مذاکرات آستانه و ژنو به پایان برسد و از سوی دیگر نشان دهند تمایل وی به استفاده از گزینه سرنگونی دولت سوریه با توسل به قدرت نظامی است.

  رئیس تریبون مسکو در پایان تأکید کرد که «راه به روی حجاب و امثال وی بسته شده است؛ زیرا کسی که شعارهایی را انتخاب کند که قابل تحقق نیست و ملت سوریه را به پرداخت بهای آن وادار کند، در پایان به بن بست خواهد رسید».

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.