• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » شایسته است تلعفر را «تل-ظفر» بنامیم
  کد خبر : 2040896

  شایسته است تلعفر را «تل-ظفر» بنامیم

  شایسته است تلعفر را «تل-ظفر» بنامیمReviewed by on Aug 31Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری مهر، «سید عمار حکیم» رهبر «حزب میهنی حکمت» عراق در پی اعلام آزادی کامل تلعفر به وسیله نیروهای مسلح عراقی در پیامی برای تبریک این پیروزی شهر تلعفر را «تل-ظفر» (تل پیروزی) نامید. سید عمار حکیم گفت…

  شایسته است تلعفر را «تل-ظفر» بنامیمReviewed by on Aug 31Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری مهر، «سید عمار حکیم» رهبر «حزب میهنی حکمت» عراق در پی اعلام آزادی کامل تلعفر به وسیله نیروهای مسلح عراقی در پیامی برای تبریک این پیروزی شهر تلعفر را «تل-ظفر» (تل پیروزی) نامید.

  سید عمار حکیم گفت صادقان وعده خود را محقق کرده و حالا پیام پیروزی و شکست داعش، افراط گرایی و شرارت را به ما داده اند و افزود که این پیروزی یک پیروزی بزرگ است زیرا به معنای مرگ داعش است.

  حکیم ابراز امیدواری کرد که پیروزی بر داعش در تلعفر برای همیشه صفحه سیاه وجود داعش در تاریخ معاصر عراق را از بین ببرد و در ادامه هم از با امام بزرگ خطاب کردن آیت الله سید علی سیستانی این پروزی را ساخته دست ایشان دانست و گفت: با فتوای جهادی ایشان میهن پرستی در وجود عراقی ها بیدار شد.

  وی خطاب به حیدر العبادی نخست وزیر و فرمانده کل نیروهای مسلح عراقی هم گفت که حسن مدیریت این عملیات به وسیله فرمانده کل نیروهای مسلح، مشارکت همه گروه های نظامی نیروهای مسلح عراقی نقش عمده ای در این پیروزی داشته اند.

  وی همچنین از استقامت مردم عراق که در کنار فرزندان مبارزشان ایستادگی کردند و شهدای نیروهای مسلح عراقی یاد کرد و برای مجروحان آرزوی شفای عاجل کرد.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.