• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » نصرالله: حزب الله در خط مقدم نبرد ضد داعش است
  کد خبر : 2040715

  نصرالله: حزب الله در خط مقدم نبرد ضد داعش است

  نصرالله: حزب الله در خط مقدم نبرد ضد داعش استReviewed by on Aug 30Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری مهر به نقل از المیادین، سید حسن نصر الله دبیر کل حزب الله لبنان در سخنان امروز خود تاکید کرد: توافق حاصل شده شامل انتقال تعدادی از افراد مسلح داعشی به همراه خانواده…

  نصرالله: حزب الله در خط مقدم نبرد ضد داعش استReviewed by on Aug 30Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری مهر به نقل از المیادین، سید حسن نصر الله دبیر کل حزب الله لبنان در سخنان امروز خود تاکید کرد: توافق حاصل شده شامل انتقال تعدادی از افراد مسلح داعشی به همراه خانواده هایشان از خاک سوریه به خاک سوریه و نه از خاک لبنان به خاک عراق است.

  وی افزود: ۳۱۰ داعشی شکست خورده که توان جنگیدن ندارند نمی تواند در معادله نبرد دیرالزور که در آن گفته می شود دهها هزار داعشی هستند، تغییر چندانی ایجاد کنند.

  وی در ادامه افزود: اکثر مبارزان در منطقه القلمون غربی درسوریه از خود سوری ها هستند و جز اندکی از آنها در خاک لبنان باقی نمانده اند. تعداد تروریستهایی که منتقل شده اند خیلی زیاد نیست.

  ۳۱۰ فرد مسلح شکست خورده بی اراده برای جنگ که خود را تسلیم کرده اند هیچ چیزی را در معادله نبرد در استان دیر الزور که گفته می شود ده ها هزار رزمنده در خود جای داده تغییر نمی دهند. منطقه ای که افراد مسلح به آن منتقل شده اند در واقع خط جبهه البادیه سوریه به شمار می آید. حزب الله هم چنان نوک پیکان و خط مقدم نبرد علیه گروه تروریستی داعش است.

  وی در ادامه افزود: ما این افراد مسلح شکست خورده را از جبهه ای که در آن می جنگیم به جبهه دیگری که باز هم در آن می جنگیم منتقل می کنیم. ما در لبنان با یک مساله انسانی ملی فراگیر رو به رو بودیم و نهایتا تنها راه مذاکره با این افراد مسلح برای حل و فصل این مساله بود.استفاده از یک اقدام نظامی فراگیر ممکن و آسان بود اما پرونده سرنوشت نظامیان لبنانی را از بین می برد.

  نصر الله تاکید کرد:حزب الله با تمام قدرت وارد جبهه های نبرد شد و در بسیاری از این جبهه های درگیری در کنار ارتش سوریه ایستاد و به هیچ عنوان استراتژی مهار کردن را در پیش نگرفت.هدف همه ما پیروزی بر تکفیری ها از طریق مبارزه با آنها است اما هر جبهه ای فرماندهانی دارد که چگونگی تحقق پیروزی را با استفاده از تاکتیک ها بهتر می دانند.
  وی در ادامه افزود: خطاب به مسئولان عراقی می گویم که حزب الله در قبال مبارزه با داعش در هر مکانی که نیاز بود و یا وظیفه حکم می کرد کوتاهی نکرده و شما این را به خوبی می دانید.نمی توان در نیات و یا شجاعت حزب الله به ویژه در این نبرد شک کرد.درست نیست که انگشت اتهام و شک به سمت رهبران سوری برد چرا که این توافق در واقع توافق حزب الله بوده و رهبران سوریه با آن موافقت کردند.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.