• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » مقاومت سبب پیروزی عراق و سوریه شد نه مذاکره و سازش
  کد خبر : 2040637

  مقاومت سبب پیروزی عراق و سوریه شد نه مذاکره و سازش

  مقاومت سبب پیروزی عراق و سوریه شد نه مذاکره و سازشReviewed by on Aug 30Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از عطارنیوز، صفار هرندی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در مراسم گرامیداشت شهدای مسجد ارگ این شهرستان نیشابور که ظهر روز چهارشنبه ۸شهریورماه برگزار شد گفت: بشارت…

  مقاومت سبب پیروزی عراق و سوریه شد نه مذاکره و سازشReviewed by on Aug 30Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از عطارنیوز، صفار هرندی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در مراسم گرامیداشت شهدای مسجد ارگ این شهرستان نیشابور که ظهر روز چهارشنبه ۸شهریورماه برگزار شد گفت: بشارت شهدا به ما این است که مسیر امنیت و جایی که در آن از ترس خبری نیست مسیر و راه اصلی ما است، از ابتدای زمانی که انسان خود را شناخته دل مشغولی ترس از دست دادن آینده و حزن از دست دادن گذشته او را درگیر کرده است.

   

  وی افزود: شهید بشارت می دهد من به جایی رسیدم که هیچ خوفی در آن نیست، راهی که در آن ترسی وجود ندارد راهی است که انسان با ایمان واقعی در آن گام می نهد.

   

  هرندی گفت: چقدر بی معرفت هستند کسانی که در صحت راه شهدا شک دارند، می گویند وقتی که با مذاکره حل می شود چرا با موشک و تفنگ حل کنیم؟ حقانیت این راه برای آنها هنوز آشکار نشده است و علت آن هم این است که انسان، پرده هایی را که با دست خودش روی دلش بیافکند نمی تواند آن پرده ها را بردارد.

   

  وی بیان کرد: امروز مواجه هستیم با تردید و تشکیک در حقانیت راه شهدا، وقتی پای عمل کردن به راه شهدا می رسد شک ها شروع می شود، آقایی که از خود ما بود و مسیرش را در میانه راه منحرف کرد یکی از نقاط انحرافیش همین عدم حقانیت دانستن راه شهدا بود و شهدا را باتکفیری ها یکی می دانست و این حرف ها را در همین مشهد زده بود و حاضر نشد تا آخر روی عمل شهدای مدافع حرم صحه بگذارد و آنها را با داعش یکی می دانست، حتی در مقابل تأکید مکرر رهبری که حادثه ای در وزارت دفاع سوریه پیش آمده بود یک تماس برای عرض تسلیت با دولت سوریه نگرفتند، و سوال این است که چنانچه قبول ندارند چرا در زمان انتخابات در مراسم شهدای مدافع حرم شرکت می کنند؟!.

   

  عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: کشور مشکلات زیادی دارد، کسی این مشکلات را انکار نمی کند، ولی فردی که راه حل عبور از این مشکلات را پرداختن بهای کل حیثیات دینی و انقلابی می داند؛ این فرد آتش به همه تاریخ پرافتخار شیعه می زند.

   

  وی ادامه داد: از کربلا درس مذاکره می دهند، آیا این درست است؟ اگر تمام وصیت نامه های شهدا را بخوانیم یک مورد در خصوص سازش حرفی به میان نیاوردند، دائم می گویند مبادا سنگرها را ترک کنید و پشت امام  را خالی کنید.

   

  صفار هرندی گفت: راه رستگاری عبور از مواضع به حق نیست، همه پیروان جبهه حق با استقامت پیروز شده اند، عراق با استقامت توانست داعش را از کشور خود خارج کند، قدرت های غربی به فکر تسخیر شش ماهه سوریه بودند؛ اما با استقامت پس از شش سال در حال خوردن شکست های پی در پی از نیروهای مقاومت هستند.

   

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.