• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » لزوم عزم راسخ از سوی مجامع بین‌المللی برای مبارزه با تروریسم
  کد خبر : 2040607

  لزوم عزم راسخ از سوی مجامع بین‌المللی برای مبارزه با تروریسم

  لزوم عزم راسخ از سوی مجامع بین‌المللی برای مبارزه با تروریسمReviewed by on Aug 30Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از ایسنا، در بیانیه بنیاد هابیلیان آمده است: ایران قربانی تروریسم است. این یک ادعا و یک شعار سیاسی نیست؛ بخشی از واقعیت تاریخی کشورمان است. تروریسم یک خطر جدی است، نه تنها برای…

  لزوم عزم راسخ از سوی مجامع بین‌المللی برای مبارزه با تروریسمReviewed by on Aug 30Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از ایسنا، در بیانیه بنیاد هابیلیان آمده است:

  ایران قربانی تروریسم است. این یک ادعا و یک شعار سیاسی نیست؛ بخشی از واقعیت تاریخی کشورمان است. تروریسم یک خطر جدی است، نه تنها برای کشور ما، بلکه برای تمام جهان، ابزار وحشت آفرینی گروه های ضد مردم و فرصتی برای خودنمایی تروریسم دولتی و برهم زننده امنیت و مخل آرامش انسان هاست.

  جمهوری اسلامی ایران از فردای پیروزی انقلاب، قربانی تروریسم گردید؛ به طوری که در این راه پرتلاطم، کوچه و خیابان های شهرهای کشور عزیزمان شاهد ریخته شدن خون ۱۷۰۰۰ تن از بهترین فرزندان خود بود.

  گروهک‌های معاند و معارض نظام از منافقین کوردل تا گروه‌هایی که با داعیه تجزیه‌طلبی به نام خلق و با قساوت و بی‌رحمی دست به اقدامات تروریستی زدند. امروز نیز بازماندگان خلف آنان با بهانه قرار دادن اختلافات مذهبی همان شیوه را در پیش گرفته‌اند؛ به گونه‌ای که می‌توان منافقین را به حق پدر داعش دانست.

  تروریسم در ایران پدیده‌ای بدون مرز بوده و تمام آحاد ملت را در برگرفته است؛ از دولتمردان تا مردمان عادی، سیاستمداران، عالمان و دانشمندان، زنان و کودکان بی پناه، مرزداران، دانشگاهیان و روحانیون، اهل سنت و شیعه در لیست ترور جای دارند.

  اما امروزه شاهد این هستیم که با تبلیغات مسموم دشمنان نظام اسلامی از گروهک‌های معاند تا کشورهای استکباری، ایران که خود یکی از بزرگترین قربانیان تروریسم در جهان است را کشوری حامی تروریسم قلمداد می‌کنند. این مظلومیت تا جایی ادامه می‌یابد که خون به ناحق ریخته شده فاطمه چهار ساله و پیرمرد هفتاد ساله در گزارش به اصطلاح حقوق بشری سازمان ملل متحد جایگاهی ندارد.

  ما خانواده‌های قربانی تروریسم در ایران اعتقاد داریم برای تقابل با این پدیده شوم و دست یافتن به جهانی عاری از خشونت و ترور در همه ابعاد آن، نیازمند عزمی راسخ از سوی مجامع بین‌المللی با حضور همه کشورها می‌باشیم. همچنین بر خود فرض می‌دانیم به جامعه جهانی و نهادهای بین‌المللی یادآور شویم که می‌شود با عکس العمل به هنگام و عمل به تعهدات بین المللی و اعتراض به سیاست‌های زورمدارانه و یکجانبه‌گرایانه قدرت‌های بزرگ از برافروخته شدن آتش اقدامات تروریستی جلوگیری نمود.

  والسلام من التبع الهدی.»

  انتهای پیام

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.