• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » تنها راه مبارزه با داعش ائتلاف روسیه و کشورهای آسیای مرکزی است
  کد خبر : 2040313

  تنها راه مبارزه با داعش ائتلاف روسیه و کشورهای آسیای مرکزی است

  تنها راه مبارزه با داعش ائتلاف روسیه و کشورهای آسیای مرکزی استReviewed by on Aug 29Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار خبرگزاری فارس در دوشنبه، «ولادیمیر بروزوتس» معاون انجمن سربازان بازنشسته واحد «آلفا» روسیه گفت: سازمان‌های اطلاعاتی روسیه و کشورهای آسیای مرکزی برای مبارزه مؤثر با داعش نیاز به ایجاد یک ائتلاف…

  تنها راه مبارزه با داعش ائتلاف روسیه و کشورهای آسیای مرکزی استReviewed by on Aug 29Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار خبرگزاری فارس در دوشنبه، «ولادیمیر بروزوتس» معاون انجمن سربازان بازنشسته واحد «آلفا» روسیه گفت: سازمان‌های اطلاعاتی روسیه و کشورهای آسیای مرکزی برای مبارزه مؤثر با داعش نیاز به ایجاد یک ائتلاف دارند.

  این کارشناس روس افزود: گروه‌‌های که به کار استخدام افراط‌گرایان مشغول هستند بسیار فعال می‌باشند، این افراد به روسیه سفر می‌کنند و در حال حاضر این کشور امن‌تر از اروپا برای فعالیت آنان است.

  بروزوتس تصریح کرد: تروریست‌ها در حال تغییر تاکتیک‌های خود می‌باشند و روش‌های آنان بیش از پیش پیچیده‌تر می‌شود.

  وی ادامه داد: در اروپا حملات تروریستی بر اصول مشخصی صورت می‌گیرد و کارشناسان بر این نظرند که این موج و روش جدید حملات تروریستی به کشورهای پساشوروی نیز خواهد رسید.

  این کارشناس افزود: تمرکز اصلی تروریست‌ها روی افغانستان است زیرا اقدامات اخیر نظامی روسیه و سوریه آنها را مجبور می‌کند که اعضای خود را در این کشور مستقر کنند.

  بروزوتس اظهار داشت: اگر در سوریه پاکسازی تروریست‌ها آغاز نمی‌شد، منطقه قفقاز در حال حاضر از گرد و غبار آنان مالامال بود.

  وی افزود: تنها راه رهایی از این فاجعه ایجاد یک ائتلاف توسط سازمان‌های اطلاعاتی ویژه روسیه با قزاقستان، ازبکستان، تاجیکستان، قرقیزستان و ترکمنستان می‌باشد و اقدامات پراکنده خدمات ویژه کشورهای آسیای مرکزی در مبارزه با اقدامات تروریستی موثر نخواهد بود.

  بروزوتس تصریح کرد: روسیه از لحاظ تاریخی با کشورهای پساشوروی روابط نزدیکی دارد و از کشورهای آسیای مرکزی و قفقاز همه ساله مهاجران کاری زیادی به مسکو سفر می‌کنند.

  این کارشناس روس در پایان با اشاره به اینکه روش تروریست‌ها تغییر یافته، افزود: باید مرحله به مرحله موج مهاجرت کاری به روسیه را کاهش داد و به کشورهای آسیای مرکزی کمک کرد تا اقتصاد خود را توسعه دهند.همچنین لازم است که روسیه کنترل بالای مهاجران کاری را تشدید کند.

  انتهای پیام/ح

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)



  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.