• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » افزایش۷۸درصدی بودجه فیروزکوه/۴۶۱ میلیارد تومان سرمایه در شهرستان غیردولتی است
  کد خبر : 2040224

  افزایش۷۸درصدی بودجه فیروزکوه/۴۶۱ میلیارد تومان سرمایه در شهرستان غیردولتی است

  افزایش۷۸درصدی بودجه فیروزکوه/۴۶۱ میلیارد تومان سرمایه در شهرستان غیردولتی استReviewed by on Aug 29Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از پایگاه خبری دیمه نیوز، نورالله طاهری، فرماندار شهرستان فیروزکوه، با تاکید بر افزایش بودجه در سال جاری، گفت: پروژه‌های قابل افتتاح هم دولتی، هم ملی، هم…

  افزایش۷۸درصدی بودجه فیروزکوه/۴۶۱ میلیارد تومان سرمایه در شهرستان غیردولتی استReviewed by on Aug 29Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از پایگاه خبری دیمه نیوز، نورالله طاهری، فرماندار شهرستان فیروزکوه، با تاکید بر افزایش بودجه در سال جاری، گفت: پروژه‌های قابل افتتاح هم دولتی، هم ملی، هم استانی و هم سرمایه گذاری خصوصی است؛ امروز در شهرستان ۷۰ پروژه قابل افتتاح داریم.

  وی افزود: دستورات استانداری در دستور کار فرمانداری قرار گرفته است که حدود ۵-۴ میلیارد هزینه شده است؛ طرح هادی ۹۰ درصد روستاها بازنگری شده است، حدود ۶۰ درصد روستاها اجرا شده و ۲۰ درصد روستاها به صورت کامل این طرح اجرا شده است.

  فرماندار شهرستان فیروزکوه خاطرنشان کرد: راه گرمسار به فیروزکوه – راه سمنان به فیروزکوه مطالباتی بود که تحقق یافت؛ تصفیه‌خانه فاضلاب هم تحقق یافته و در حال انجام است؛ وضعیت بهداشت و درمان شهرستان که جزو مطالبات مردم بود بهتر شد.

  وی در ادامه تصریح کرد: ظرفیت تخت‌ بیمارستان افزایش یافت؛ کلینیک جدید ساخته شده که تا ۵ روز آینده قابل افتتاح است؛ تقریبا حدود ۸۰% مصوبات استاندار اجرایی شده است؛ ۹۰ درصد ۱۰ پروژه‌ مطرح شده برای شهرستان انجام شده است؛ با این ۱۰ پروژه در شهرستان ۱۱ هزار شغل مستقیم و غیرمستقیم ایجاد می‌شود.

  طاهری با تاکید بر حل مشکل گازرسانی به روستاهای شهرستان اذعان داشت: این مسئله هزینه بالای دارد که امسال ۱۳ روستا تقریبا گازدار می‌شوند ولی حدود ۱۵ روستا هنوز کلنگ گاز نخورده است؛ پتانسیل گردشگری در شهرستان بیش از وضعیت کنونی است که می‌تواند هم اشتغال‌زا و هم ارزآور باشد.

  مهندس هاشمی، استاندار استان تهران، در ادامه مراسم با تاکید بر این که در مکتب امام حسین(ع) شکستی وجود ندارد، گفت: باید از اختلافات جزئی پرهیز کرد؛ باید هم‌افزایی کرد و دست هم را باید گرفت؛ باید به مردم خدمت کرد؛ مردم در تمام صحنه‌ها حضور حداکثری داشتند.

  وی در خصوص برجام اذعان داشت: برجام معجزه نمی‌کند ولی آن چه در قالب برجام اتفاق افتاده است را باید دانست؛ کشتی‌های ما در بنادر هیچ کشوری اجازه پهلو گرفتن نداشت؛ در کشورهای غربی به ما بنزین هواپیما نمی دادند؛ یک دلار اجازه جابه‌جایی نداشتیم؛ این عین قدرت و عزت کشور ما است که شما یک سو قرار بگیرید و ۵ کشور در سوی دیگر باشند؛ تمام اینها با نظارت رهبری انجام شده است و گر ایشان تائید نکنند قدمی برداشته نمی‌شود.

  استاندار تهران در این مراسم بر هنر مدیریت و دیپلماسی سیاست‌مداران تاکید کرد و بیان داشت: امریکا نمی‌تواند جلوی ورود کشورها را به ایران برای سرمایه‌گذاری بگیرد؛ ما نباید اجازه دهیم این مسیر بسته شود؛ شعار تولید و اشتغال باید عملی شود چرا که نیاز ما و کشور ما است.

  وی با اشاره به افزایش بودجه در شهرستان فیروزکوه خاطرنشان کرد: می‌توان با حداقل‌ها هم حداکثر خدمت را ارائه کرد؛ بودجه نسبت به سال گذشته ۷۸ درصد افزایش داشته است؛ برای پروژه‌های آماده افتتاح ۵۶۱ میلیارد تومان هزینه صرف شده که ۴۶۱ میلیارد تومان غیردولتی است؛ این ورود مردم به صحنه‌های تولیدی است و دولت حمایت می‌کند.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.