• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » مشاور اسد: طرح تروریستی صهیونیستی شکست خورده است
  کد خبر : 2040196

  مشاور اسد: طرح تروریستی صهیونیستی شکست خورده است

  مشاور اسد: طرح تروریستی صهیونیستی شکست خورده استReviewed by on Aug 29Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از گروه بین الملل خبرگزاری فارس، یک هیئت اردنی که در دمشق حضور داشتند دوشنبه (روز گذشته) با «بثینه شعبان» مشاور سیاسی و رسانه ای رئیس جمهور سوریه دیدار و درباره مشکلات این کشور بحث و گفتگو…

  مشاور اسد: طرح تروریستی صهیونیستی شکست خورده استReviewed by on Aug 29Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از گروه بین الملل خبرگزاری فارس، یک هیئت اردنی که در دمشق حضور داشتند دوشنبه (روز گذشته) با «بثینه شعبان» مشاور سیاسی و رسانه ای رئیس جمهور سوریه دیدار و درباره مشکلات این کشور بحث و گفتگو کردند.

  شعبان در این دیدار تأکید کرد که «گامهای آتی ما باید حساب شده باشد و با خوش بینی به آینده نگاه کنیم. لازمه این مسئله بازخوانی رخدادهایی است که امت عربی ما با آن مواجه شد».

  وی تصریح کرد که طرح کشورهای غربی رو به افول است و پیشرفت شرق یک امر حتمی است و این شرق قطب اصلی در این جهان خواهد بود.

  وبگاه خبری العهد به نقل از این مسئول سوری گزارش داد که سفر هیت اردنی به دمشق نشانگر پیروزی ارتش سوریه و نیروهای مقاومت در میدان نبرد و انعکاس دهنده آرمانهای ملتهای عربی است.

  شعبان همچنین خاطر نشان کرد که این سفر همچنین نشان میدهد که ملتهای عرب با دولتهای خود متفاوت هستند و به ساخت آینده برای نسلهایمان اعتماد دارند.

  وی تأکید کرد که شکست طرح تروریسم صهیونیستی ضرورتا بدین معنا نیست «که ما پیروز شدیم؛ زیرا پیروزی طرح ما به معنی شکست طرح تروریستی صهیونیستی با تلاش و کوشش در سطوح فرهنگی و تربیتی است».

  هیئت اردنی نیز اعلام کرد که غرب میدانست اگر سوریه سرنگون شود پس از آن همه کشورهای عربی سرنگون خواهند شد و به تبع آن مسئله فلسطین از بین خواهد رفت.

  اعضای این هیئت در پایان تأکید کردند که باید بر فرهنگ مقاومت تمرکز کنند و شیوه رسانه ای توأم با مقاومت را در پیش گیرند.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.