• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » مجازات سنگین و توهین به کارمند هلندی که صهیونیسم را پدید آورنده داعش می دانست
  کد خبر : 2040176

  مجازات سنگین و توهین به کارمند هلندی که صهیونیسم را پدید آورنده داعش می دانست

  مجازات سنگین و توهین به کارمند هلندی که صهیونیسم را پدید آورنده داعش می دانستReviewed by on Aug 29Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از  "تیتریک"؛ کارمند هلندی که صهیونیسم را مؤسس داعش خوانده و مورد انتقاد قرار داد، مورد توهین و مجازات سختی قرار گرفت….

  مجازات سنگین و توهین به کارمند هلندی که صهیونیسم را پدید آورنده داعش می دانستReviewed by on Aug 29Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از  "تیتریک"؛ کارمند هلندی که صهیونیسم را مؤسس داعش خوانده و مورد انتقاد قرار داد، مورد توهین و مجازات سختی قرار گرفت.

    یاسمینا هیفی (Yasmina Haifi)، کارمند وزارت دادگستری هلند، پس از اظهارات ضد اسرائیلی اش از کار معلق شد و مورد توهین شدیدی قرار گرفت.   یک قاضی حکمی صادر کرد مبنی بر اینکه؛ یکی از کارکنان وزارت دادگستری هلند که به خاطر گفتن اینکه صهیونیست، گروه تروریستی داعش را بنا نهاده است، فعالیتهایش به حالت تعلیق درآمده و مورد تهدید واقع شد، می تواند ادعای خسارت کند.   یاسمینا هیفی یکی از متخصصان ارشد سابق امنیت سایبری، به خاطر اظهار اینکه از آزادی بیان حمایت می کند، با صدور حکمی در هفته گذشته توسط رئیس دادگستری در هاگو (Hague)، مورد خشونت شدیدی قرار گرفت.   به نقل از تایمزآواسرائیل، این حکم تعلیق، سه سال پس از آن بود که هیفی از پستِ مرکز ملی امنیتِ سایبری خود به خاطر نوشتن در توییترش که "داعش هیچ ارتباطی با اسلام ندارد. این بخشی از برنامه صهیونیست ها است که به طور عمد تلاش می کنند تا نام اسلام را سیاه کنند." به حالت تعلیق درآمد.   سپس او به عنوان کارمند یک وزارتخانه در جایگاه دیگری مجددا پذیرفته شد و به او هشدار داده شد که اگر همچنان به سخنان افراطی اش ادامه دهد، اخراج خواهد شد.   هیفی در پرونده طرح دعوی علیه وزارتخانه به خاطر سوء استفاده از حقوقش به عنوان یک کارمند، گفت که این پرونده باعث شد که او احساس خجالت کند و نگران پیشرفتش در وزارتخانه باشد.   اما با توجه به حکمی که ممکن است پرونده هیفی را به یک دادگاه کارگر ببرد، قاضی گفت: یک توبیخ کتبی کافی است. این حکم همچنین در مورد هیفی، که به محض ارسال پیامش در توییتر فورا آن را حذف کرد بیان داشت: "این کار تبلیغات منفی زیادی در پی داشت زیرا نظرات متخصصان، رسانه ها و خبرنگاران در مورد این موضوع پرسیده شد."   یک عریضه با ۱۳۲۲ امضاء به هدف اخراج وی از وزارتخانه ی دارای عنوانِ "گفتن نه به ضد یهودی در سیاست هلندی" دریافت شد.   هیفی اتهامات رسانه ای را مبنی بر اینکه اظهارات وی ضد یهودی است را رد کرده و اصرار دارد که تنها نظر خود را درباره "طرفداران یک ایدئولوژی" بیان کرده است.    

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.