• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » کنترل تورم از اقدامات موثر دولت یازدهم بود/ دولت دوازدهم همراهی مجلس را دارد
  کد خبر : 2040137

  کنترل تورم از اقدامات موثر دولت یازدهم بود/ دولت دوازدهم همراهی مجلس را دارد

  کنترل تورم از اقدامات موثر دولت یازدهم بود/ دولت دوازدهم همراهی مجلس را داردReviewed by on Aug 29Rating: «حمید گرمابی» عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری برنا با تاکید بر اینکه کنترل و مهار تورم و رسیدن به تورم تک رقمی در دولت یازدهم از نقاط قوت…

  کنترل تورم از اقدامات موثر دولت یازدهم بود/ دولت دوازدهم همراهی مجلس را داردReviewed by on Aug 29Rating:

  «حمید گرمابی» عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری برنا با تاکید بر اینکه کنترل و مهار تورم و رسیدن به تورم تک رقمی در دولت یازدهم از نقاط قوت قوه مجریه است، گفت: امیدواریم در دولت دوازدهم شاهد برطرف شدن مشکلات و مسائل در حوزه اقتصادی و رونق کسب و کار باشیم.

  حمید گرمابی با اشاره اینکه دولت در عمده امور اقتصادی موفق عمل کرده است، افزود: دولت در حوزه اقتصادی کارهای بسیاری انجام داده است با وجود این در دو بحث مهم یعنی رکود و بیکاری اقدامات بسیاری توسط تیم اقتصادی صورت گرفت اما به دلیل عمق مشکلات آن گونه که انتظار می رفت، موضوعات پیش نرفت. امیدواریم دولت دوازدهم با کمک و همیاری سایر بخش ها بتواند این دو مشکل اصلی که برای مردم بسیار حائز اهمیت است را برطرف کند.

  گرمابی با بیان اینکه کفه ترازوی نقاط مثبت دولت بیش از نقاط منفی آن بوده است، اظهار کرد: دولت آقای روحانی در حوزه سیاست خارجی موفق عمل کرد که نتیجه آن توافق هسته ای با کشورهای ۱+۵ و امضای برجام بود. در این بین دولت با کنترل نقدینگی و نظم بخشی به بازار، توانست نرخ تورم را کاهش دهد. 

  نماینده نیشابور در مجلس شورای اسلامی، تک رقمی شدن نرخ تورم را یکی از توفیقات دولت در عرصه اقتصادی دانست.

  حمید گرمابی تاکید کرد: اقدامات دولت در زمینه های فرهنگی و اجتماعی موجب باز شدن فضا برای فعالیت رسانه ها شد که این موضوع جزو نقاط مثبت عملکرد دولت روحانی به حساب می آید.

  او با بیان اینکه مجلس با دادن رای اعتماد نشان داد آماده کمک به دولت برای ادامه فعالیت است، تصریح کرد: رای اعتماد بالای مجلس به وزرای پیشنهادی گام مهمی در حمایت از اقدامات دولت است؛ هر چند این موضوع نشان می دهد دولت باید با قوت بیشتری کار خود را پیگیری کند.

  گرمابی در پایان گفت: مجلس کار قانون گذاری و نظارت بر اجرای قانون را بر عهده دارد و همچنان به انجام آن اهتمام می ورزد بنابراین باید با قدرت اجرای قوانین را دنبال کند. اگر از نظر قوانین دولت کمبودی احساس می کند، می تواند با جلب نظر مجلس و در صورت ضرورت نسبت به طرح قوانین جدید اقدام کند.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.