• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اقتصادی » دولت امکان ایجاد منابع کافى ندارد/ از ظرفیت‌هاى دریا به بهترین نحو استفاده شود
  کد خبر : 2040041

  دولت امکان ایجاد منابع کافى ندارد/ از ظرفیت‌هاى دریا به بهترین نحو استفاده شود

  دولت امکان ایجاد منابع کافى ندارد/ از ظرفیت‌هاى دریا به بهترین نحو استفاده شودReviewed by on Aug 28Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری فارس از بندرعباس، سید ضیاء هاشمى عصر امروز در سومین جلسه شورای اداری استان هرمزگان با بیان اینکه امروز دولت امکان ایجاد منابع کافى را ندارد، اظهار کرد: دولت…

  دولت امکان ایجاد منابع کافى ندارد/ از ظرفیت‌هاى دریا به بهترین نحو استفاده شودReviewed by on Aug 28Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری فارس از بندرعباس، سید ضیاء هاشمى عصر امروز در سومین جلسه شورای اداری استان هرمزگان با بیان اینکه امروز دولت امکان ایجاد منابع کافى را ندارد، اظهار کرد: دولت از محل بودجه باید هزینه‌هاى زیادى براى حقوق بازنشستگى و یارانه بپردازد.

  وی افزود: در این راستا دولت از همه مى‌خواهد که با تلاش زیاد و کار جهادى منابع را به حداکثر برسانند.

  سرپرست وزارت علوم، تحقیقات و فناورى بیان کرد: ایران در حال حاضر از شرایط خوبى برخوردار است و وجود ظرفیت‌هاى خوب خدادادى باید باعث استفاده حداکثرى از آن شود.

  هاشمی ادامه داد: صنعت باید به علم متکى باشد تا به نتیجه مطلوب برسد و ما نیاز به اقتدار اجتماعى، علمى و فرهنگى اقتصادى داریم و از ظرفیت‌هاى دریا باید به بهترین نحو استفاده کرد.

  وی تصریح کرد: سیاست دولت در بخش گردشگرى ایجاد حداقل ۱۰۰ هزار شغل است و جذب مهاجر در استان هرمزگان بسیار بالاست و قصد بیشتر مهاجران از مهاجرت به استان هرمزگان وجود فرصت‌هاى شغلی است.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.