• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » کشته شدن عضو حزب «کنگره ملی» یمن کار انصارالله نبوده است
  کد خبر : 2039799

  کشته شدن عضو حزب «کنگره ملی» یمن کار انصارالله نبوده است

  کشته شدن عضو حزب «کنگره ملی» یمن کار انصارالله نبوده استReviewed by on Aug 28Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری مهر به نقل از بی بی سی عربی، «محمد البخیتی» عضو شورای سیاسی جنبش أنصارالله درباره مسأله کشته شدن خالد الرضی از اعضای حزب کنگره ملی یمن گفت: هیچ حمله ای به…

  کشته شدن عضو حزب «کنگره ملی» یمن کار انصارالله نبوده استReviewed by on Aug 28Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری مهر به نقل از بی بی سی عربی، «محمد البخیتی» عضو شورای سیاسی جنبش أنصارالله درباره مسأله کشته شدن خالد الرضی از اعضای حزب کنگره ملی یمن گفت: هیچ حمله ای به اعضای حزب کنگره ملی صورت نگرفته است. اعضای این حزب از ما هستند و نهادهای امنیتی اجازه چنین حمله ای را به عناصر این حزب نمی دهند. آنچه رخ داد یک حادثه امنیتی صرف بوده است. شماری از عناصر مسلح تلاش کردند از یک نقطه ایست بازرسی عبور کنند و به مشاجره و تیراندازی روی آوردند و در خلال این تیراندازی خالد الرضی کشته شد.

  وی افزود: مسئولان امنیتی یمن حق دارند در هر مکانی نقطه ایست بازرسی ایجاد کنند. مشکل زمانی ایجاد شد که عناصر مسلح تلاش کردند از نقطه ایست بازرسی عبور کنند و شروع به تیراندازی کردند. دو نفر از نیروهای امنیتی در این نقطه ایست بازرسی شهید شدند و یکی از اعضای طرف مقابل نیز کشته شد.

  البخیتی ادامه داد: نباید هیچ فردی در هنگام عبور از این نقاط مسلح باشد و این قانون بر همه از رئیس شورای عالی سیاسی یمن گرفته تا هر شهروند دیگر این کشور حاکم است. اگر هم تنشی وجود داشته باشد، باز هم باید شهروندان یمنی و افراد مسلح تعامل بهتری با نقاط ایست بازرسی داشته باشند. این نقاط برای حمایت از مردم ایجاد شده است.

  وی افزود: تا کنون به اعضای حزب کنگره ملی حمله نشده است و ما نیز اجازه چنین حمله ای را نمی دهیم چرا که اعضای این حزب برادر ما و مخالف تجاوز به یمن هستند.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)



  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.