• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » بشار اسد: دشمنان نتوانستند شعله مقاومت را خاموش کنند
  کد خبر : 2039713

  بشار اسد: دشمنان نتوانستند شعله مقاومت را خاموش کنند

  بشار اسد: دشمنان نتوانستند شعله مقاومت را خاموش کنندReviewed by on Aug 27Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری مهر به نقل از شبکه المنار، بشار اسد در دیدار جوانان شرکت کننده در دومین گردهمایی جمعیت موسوم به «جوانان عربی مقاوم»  شامل نمایندگان برخی سازمان ها و جریانهای سیاسی و جوانان کشور عربی…

  بشار اسد: دشمنان نتوانستند شعله مقاومت را خاموش کنندReviewed by on Aug 27Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری مهر به نقل از شبکه المنار، بشار اسد در دیدار جوانان شرکت کننده در دومین گردهمایی جمعیت موسوم به «جوانان عربی مقاوم»  شامل نمایندگان برخی سازمان ها و جریانهای سیاسی و جوانان کشور عربی گفت: هدف دشمنان از ابتدا در سوریه خاموش کردن شعله مقاومت بود اما در این راه آن‌ها شکست خوردند.

  وی افزود: اصل طرحی که ضد امت عربی از مدتها قبل ریخته شده بود محور آن تحکیم و ترویج مفاهیم سازش و سرسپردگی و خضوع و غلبه بر تفکر مقاومت بود اما وجود جوانانی مثل شما، جوانان عربی مقاوم نشانه پویایی این امت و گواه روشنی بر شکست خواسته ها و طرح های دشمنان است. و تا زمانی که شعله مقاومت در جانها و وجدان جوانان عربی روشن است دشمنان شکست خواهند خورد.

  رئیس جمهور سوریه خطاب به جوانان گفت: مسئولیت و وظیفه شما امروز در برابر این چالشها، تفکر و ایده چگونگی تغییر واقعیت و ساختن آینده است. شما باید به گفتگو و بحث بپردازید و آن را در کشورها و سازمان های خود پویا کنید زیرا گفتگو و بحث اساس هر تحولی و اساس قدرت شما به عنوان جوانان است. جرات طرح و تفسیر درباره هر موضوعی به هر اندازه که حساس باشد سبب می شود که راه نفوذ دشمنان میان ما بسته شود.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.