• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » هلاکت شماری از نظامیان سعودی در حملات تلافی‌جویانه نیروهای یمنی
  کد خبر : 2039375

  هلاکت شماری از نظامیان سعودی در حملات تلافی‌جویانه نیروهای یمنی

  هلاکت شماری از نظامیان سعودی در حملات تلافی‌جویانه نیروهای یمنیReviewed by on Aug 26Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم به نقل از المیادین، در پی حمله نیروهای ارتش و کمیته‌های مردمی یمن به مواضع مزدوران عبدربه منصور هادی رئیس‌جمهور فراری و مستعفی یمن و نظامیان سعودی در التلّه البیضاء…

  هلاکت شماری از نظامیان سعودی در حملات تلافی‌جویانه نیروهای یمنیReviewed by on Aug 26Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم به نقل از المیادین، در پی حمله نیروهای ارتش و کمیته‌های مردمی یمن به مواضع مزدوران عبدربه منصور هادی رئیس‌جمهور فراری و مستعفی یمن و نظامیان سعودی در التلّه البیضاء در منطقه البُقع در نجران، شماری از آن‌ها به هلاکت رسیده و یا زخمی شدند. 

  همزمان با این تحول، تک تیراندازان ارتش و کمیته‌های مردمی یمن، یک تک‌تیرانداز سعودی را در پایگاه الشرفه در نجران به هلاکت رساندند.

  ارتش و کمیته‌های مردمی یمن مراکز تجمع نظامیان سعودی در دو پایگاه الضبعه و تپه الرملیه در اطراف گذرگاه الخضراء در نجران را هدف حملات توپخانه‌ای خود قرار دادند.

  از سوی دیگر نیروهای یمنی مراکز تجمع مزدوران منصور هادی در گذرگاه علب و پایگاه الهنجر در عسیر را هدف حملات توپخانه‌‌ای خود قرار دادند.

  در مقابل جنگنده‌های ائتلاف متجاوز سعودی، حملات خود به مناطق مرزی یمن را گسترده‌تر کردند. این جنگنده‌ها ۱۸ بار دو بخش مرزی حرض و میدی در استان حجه و بخش مرزی الظاهر در استان صعده در شمال یمن را بمباران کردند.

  یک منبع نظامی گفت که شماری از مزدوران منصور هادی در پی حمله نیروهای ارتش و کمیته‌های مردمی یمن به پایگاه‌های آن‌ها در دو تپه الرملیه و السوداء در منطقه الصفراء در استان شبوه به هلاکت رسیدند.

  از سوی دیگر در پی حمله غافلگیر کننده نیروهای یمنی به مراکز تجمع مزدوران رئیس‌جمهور فراری این کشور در منطقه الهاملی در بخش موزع در تعز، شماری از آن‌ها به هلاکت رسیده و یا زخمی شدند.

  همچنین در پی حملات توپخانه‌ای نیروهای ارتش و کمیته‌های مردمی یمن به مراکز تجمع مزدوران منصور هادی در منطقه یختل در بخش ساحلی المخا در تعز، ۱۳ تن از آن‌ها به هلاکت رسیدند.

  نیروهای یمنی حملات مزدوران منصور هادی به سمت مواضع خود در منطقه کَلابه در شمال غرب شهر تعز را دفع کردند که در پی این عملیات شماری از مزدوران به هلاکت رسیده و یا زخمی شدند.

  ارتش و کمیته‌های مردمی یمن مواضع مزدوران رئیس‌جمهور فراری این کشور در تله المطار در استان مارب را هدف حمله برق‌آسای خود قرار دادند که در پی این حمله شماری از مزدوران کشته و یا زخمی شدند.

  در مقابل جنگنده‌های ائتلاف متجاوز سعودی چندین بار بخش حریب‌القرامیش در غرب استان مارب را بمباران کردند.

  از سوی دیگر نیروهای ارتش و کمیته‌های مردمی یمن مواضع مزدوران منصور هادی در نِهم صنعا را با موشک‌های کاتیوشا هدف قرار دادند.

  این در حالی است که جنگنده‌های ائتلاف متجاوز سعودی نیز چندین بار دو منطقه بنی بارق و القرن در بخش نِهم صنعا را بمباران کردند.

  رژیم سعودی در قالب ائتلاف خود از سه سال پیش جنگی همه‌جانبه علیه یمن را به راه انداخت که تاکنون به کشته شدن بیش از هشت هزار نفر و زخمی شدن هزاران یمنی دیگر، انهدام ساختار زیربنایی این کشور، آوارگی میلیونها نفر و شیوع بیماری‌های واگیردار و قحطی در این کشور منجر شده است.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.