• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » بمباران شدید صنعاء توسط ائتلاف عربی برای مساعد کردن ورود تروریست ها به شهر
  کد خبر : 2039274

  بمباران شدید صنعاء توسط ائتلاف عربی برای مساعد کردن ورود تروریست ها به شهر

  بمباران شدید صنعاء توسط ائتلاف عربی برای مساعد کردن ورود تروریست ها به شهرReviewed by on Aug 26Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از سپاس؛  خبرگزاری "اسپوتنیک" روسیه نوشت: سرتیپ عزیز راشد معاون سخنگوی ارتش یمن گفت: ائتلاف عربی ۴۸ بار صنعاء و حومه آن را…

  بمباران شدید صنعاء توسط ائتلاف عربی برای مساعد کردن ورود تروریست ها به شهرReviewed by on Aug 26Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از سپاس؛  خبرگزاری "اسپوتنیک" روسیه نوشت: سرتیپ عزیز راشد معاون سخنگوی ارتش یمن گفت: ائتلاف عربی ۴۸ بار صنعاء و حومه آن را در ۲۴ ساعت گذشته بمباران کرد. این ائتلاف، گذرگاه های امنیتی و بعضی از مقرهای دولتی و همچنین تجمع های مردمی را مورد هدف قرار داد.

  راشد در مصاحبه با خبرگزاری اسپوتنیک تاکید کرد: هدف از بمباران گذرگاه های پایتخت یمن، مساعد کردن ورود خودروهای بمب گذاری شده و عناصر تروریستی جهت بهره برداری از سالگرد ۳۵ حزب کنگره عمومی مردم و فراخوان مردمی و حزبی می باشد که کمیته عالی انقلاب در پاسخ به افزایش حملات، آن را اعلام کرده است.

  راشد در ادامه افزود: دستگاه های امنیتی، تعدادی از عناصر تروریستی را دستگیر کردند که به همراه خود کمربندهای انفجاری حمل و با گروه های مردمی از دیگر استان ها به طرف صنعاء حرکت می کردند. همزمان با این بمباران ها، رسانه های کشورهای دشمن و طرفداران آنان اقدام به رفتارهای تحریک آمیز و دعوت به بهره برداری از این فرصت می کنند. این تروریست ها در مسیر حرکت خود از منطقه "نهم" به طرف صنعاء مورد پشتیبانی لازم قرار خواهند گرفت، اما تلاش های دشمنان در مقابل حکمت یمنی ها در جهت ایجاد وحدت جبهه داخلی و خارجی با شکست روبرو شده است.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.