• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اقتصادی » بهره برداری از ۱۵۲ پروژه برق هفته دولت در مازندران
  کد خبر : 2039195

  بهره برداری از ۱۵۲ پروژه برق هفته دولت در مازندران

  بهره برداری از ۱۵۲ پروژه برق هفته دولت در مازندرانReviewed by on Aug 26Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری مهر، قاسم شهابی با بیان اینکه در هفته دولت امسال۱۵۲ پروژه برقرسانی توزیع برق مازندران با مبلغ ۱۷۷ میلیارد ریال به بهره برداری می رسد اظهار داشت:با بهره برداری از این پروژه ها…

  بهره برداری از ۱۵۲ پروژه برق هفته دولت در مازندرانReviewed by on Aug 26Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری مهر، قاسم شهابی با بیان اینکه در هفته دولت امسال۱۵۲ پروژه برقرسانی توزیع برق مازندران با مبلغ ۱۷۷ میلیارد ریال به بهره برداری می رسد اظهار داشت:با بهره برداری از این پروژه ها ۳۴ هزار و ۱۰۲خانواراز مزایای آن برخوردار می شوند .

  وی خاطرنشان کرد :برای بهره برداری از این پروژه ها حدود۱۰۴ کیلومتر شبکه فشار قوی ، متوسط و ضعیف احداث و ظرفیت ترانس به مقدار ۱۳۸۹۰ کیلوولت آمپر افزایش و ۱۷۲ روستا از نعمت آن بهره مند می شوند.

  مدیرعامل شرکت توزیع برق مازندران افزود : این پروژه ها شامل تامین برق مسکن مهر ، احداث و توسعه و اصلاح و بهینه سازی شبکه های فرسوده روستایی و شهری  ، تقویت شبکه و تامین برق متقاضیان شهری و روستایی است.

  شهابی یادآور شد : این پروژه ها در بابل ۵۴ پروژه ،ساری هفت پروژه ، نکا۲۱ پروژه، سوادکوه شمالی ۶ پروژه ، آمل ۱۴ پروژه ، جویبار ۱۰ پروژه ، سیمرغ ۱۰ پروژه ، گلوگاه سه پروژه قائمشهر چهار پروژه  و توزیع برق ۱۱ پروژه مورد بهره برداری قرار می گیرد.

  مدیر عامل شرکت توزیع برق مازندران پرداخت به موقع و غیرحضوری صورتحسابهای برق مصرفی را مورد تاکید قرار داد و گفت: بر اساس قانون هدفمندی یارانه ها ، درامد حاصل از فروش انرژی برق به عنوان یکی از حامل های مهم انرژی از منابع تامین پرداخت یارانه ها محسوب می گردد و شرکتهای توزیع برق به نمایندگی وزارت نیرو در وهله اول موظف به وصول بهای برق  و انتقال وجوه حاصل از ان به خزانه است.

  وی افزود : علاوه بر این شرکتهای توزیع  از همین محل باید هزینه های اصلاح و بهینه سازی شبکه ها ، پرداخت دیون پیمانکاران ، حقوق و دستمزد پرسنل ، بیمه و مالیات و … را تامین کند، بنابراین هدف این شرکت از پیگیری وصول مطالبات بدوا” فراهم کردن نقدینگی دولت برای پرداخت  یارانه ها  و سپس تامین هزینه های مرتبط با خدمت رسانی به مشترکین  برق می باشد و اگر شرایط لازم برای این اهداف مخصوصا” تامین  یارانه فراهم نگردد قطعا” دولت در قبال تعهدات خود دچار چالشمی شود . در حال حاضر هم به اذعان مقامات عالی کشور بزرگترین دغدغه دولت در موعد مقرر یارانه ها است.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.