• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » تولید نفت در دولت یازدهم از مرز ۴.۵ میلیون بشکه گذشت/ باید برای بدهی سنگین بیمه‌ها به مراکز درمانی چاره‌ای اندیشیده شود/ رکود سنگین در بازار با تدابیر مناسب رفع شود
  کد خبر : 2039193

  تولید نفت در دولت یازدهم از مرز ۴.۵ میلیون بشکه گذشت/ باید برای بدهی سنگین بیمه‌ها به مراکز درمانی چاره‌ای اندیشیده شود/ رکود سنگین در بازار با تدابیر مناسب رفع شود

  تولید نفت در دولت یازدهم از مرز ۴.۵ میلیون بشکه گذشت/ باید برای بدهی سنگین بیمه‌ها به مراکز درمانی چاره‌ای اندیشیده شود/ رکود سنگین در بازار با تدابیر مناسب رفع شودReviewed by on Aug 26Rating: «احمد حمزه» عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری برنا با اشاره به…

  تولید نفت در دولت یازدهم از مرز ۴.۵ میلیون بشکه گذشت/ باید برای بدهی سنگین بیمه‌ها به مراکز درمانی چاره‌ای اندیشیده شود/ رکود سنگین در بازار با تدابیر مناسب رفع شودReviewed by on Aug 26Rating:

  «احمد حمزه» عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری برنا با اشاره به نقاط قوت دولت یازدهم گفت: یکی از نقاط قوت دولت یازدهم در بخش سیاست خارجی بود و خیلی خوب توانست آن را به سرانجام برساند، مذاکرات هسته ای ختم به خیر شد ضمن اینکه برنامه PMD به نتیجه رسید و همچنین حقوق رفته مردم ایران استیفا شد.

  او با بیان اینکه فعالیت دولت در بخش نفت مهمترین نقطه مثبت آن است، اضافه کرد: دولت یازدهم در حوزه نفتی نقاط مثبت زیادی داشته است. بعد از برجام ما توانستیم خیلی راحت و سریع در کمتر از یک سال به تولید قبل از تحریم دست پیدا کنیم. همچنین توانستیم بازارهای از دست رفته‌مان را دوباره بدست آوریم. امروز تولید ما از مرز ۴.۵ میلیون بشکه و صادرات هم تقریبا به قبل از تحریم برگشته است.

  حمزه ادامه داد: نقطه ضعف دولت در ارتباط ما با همسایگان بود که چندان مطلوب نبود و نتوانست با کشورهای جنوب خلیج فارس تعامل مثبت و سازنده ای داشته باشد البته بیشتر آنها مقصر بودند؛ شاید اتخاذ سیاست های مناسب تر می توانست از وضعیت امروز جلوگیری کند.

  عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی با اشاره به نقاط ضعف و قوت دولت در سیاست داخلی تصریح کرد: در عرصه سیاست داخلی مهمترین نقطه قوت دولت طرح تحول نظام سلامت بود که می توان گفت بیشترین رضایتمندی را به همراه داشت اما اجرای این طرح با مشکل کمبود منابع مواجه بود. امیدواریم برای بدهی سنگین بیمه ها به مراکز درمانی در این دولت چاره ای اندیشیده و رفع شود.

  وی ادامه داد: مسائل اقتصادی، نقطه قوت و هم نقطه ضعف دولت است. نقطه قوت دولت مهار تورم بود که به تورمی تک رقمی رسیدیم. نقطه ضعف دولت این است که کنترل تورم باعث شد تا رکود در کشور تشدید شود. امیدواریم در این دولت تیم اقتصادی بتواند کشور را از رکود خارج کند.

  حمزه در پاسخ به این سوال که چه نمره ای به دولت یازدهم می‌دهید، تصریح کرد: من نمره مثبت به عملکرد دولت یازدهم می دهم چراکه دولت به عهد و پیمان های خود به مردم وفا کرده است.

  عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه کشور نیازمند همدلی است، گفت: همه ما باید دست به دست هم بدهیم تا این رکود سنگینی که در کشور و در بازار اقتصاد حاکم است را با اتخاد تصمیمات و تدابیر مناسب رفع کنیم تا بتوانیم اشتغال و تولید را برای مردم خوب و صبورمان که با همه کاستی ها و از خودگذشتگی تحمل کرده اند، فراهم آوریم.

  او در پایان تاکید کرد: مهمترین مشکل موجود در کشور رفع رکود، ایجاد اشتغال و تولید در کشور است. مردم باید به مصرف کالاهای داخلی روی آورند و شرکت های ما باید تلاش کنند کیفیت کالاهایشان را بالا ببرند؛ ضمن اینکه دولت و مجلس به بنگاه های اقتصادی کمک کنند که بتوانند به حرکت در آیند.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.