• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » ادامه پیشروی ارتش سوریه و مقاومت در قلمون غربی/تلفات سنگین داعشی‌ها در مرز سوریه و عراق
  کد خبر : 2039147

  ادامه پیشروی ارتش سوریه و مقاومت در قلمون غربی/تلفات سنگین داعشی‌ها در مرز سوریه و عراق

  ادامه پیشروی ارتش سوریه و مقاومت در قلمون غربی/تلفات سنگین داعشی‌ها در مرز سوریه و عراقReviewed by on Aug 25Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم، نیروهای ارتش سوریه و رزمندگان مقاومت حزب الله لبنان در ادامه نبرد خود با تروریسم تکفیری، مناطق جدیدی را در قلمون غربی از…

  ادامه پیشروی ارتش سوریه و مقاومت در قلمون غربی/تلفات سنگین داعشی‌ها در مرز سوریه و عراقReviewed by on Aug 25Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم، نیروهای ارتش سوریه و رزمندگان مقاومت حزب الله لبنان در ادامه نبرد خود با تروریسم تکفیری، مناطق جدیدی را در قلمون غربی از اشغال تروریست‌های داعشی آزاد کردند.

  بر اساس این گزارش، نیروهای ارتش سوریه و مقاومت لبنان به پیشروی خود در قلمون غربی ادامه می‌دهند و توانستند مواضع و  ارتفاعات جدیدی را از لوث تکفیری‌ها پاکسازی کنند.

  بر اساس گزارش  المیادین، ارتفاعات ضلیل الفاخوریه و وادی الحمام و نیز اطراف ارتفاعات ضهور الخشن از سمت سوریه از جمله مناطق آزاد شده در عملیات ارتش سوریه و مقاومت لبنان اعلام شد هاست.

  این گزارش می‌افزاید توپخانه مقاومت هم مواضع داعشی‌ها را در حلیمه قاره در هم کوبید.

  روز گذشته نیز نیروهای ارتش سوریه و مقاومت لبنان توانستند تعدادی از گذرگاه‌های مرزی مهم میان سوریه و لبنان را آزاد کردند که مهمترین آن گذرگاه «الشاحوط» است که ارتفاعات قاره را به ارتفاعات عرسال مرتبط می‌کند.

  خبر دیگر اینکه نیروهای ارتش سوریه و رزمندگان جبهه مقاومت حمله شدید تروریست‌های داعشی در نزدیکی مرزهای سوریه و عراق را دفع کردند.

  تروریست‌های داعشی به طور گسترده به منطقه سدالوعر در نزدیکی مرزهای سوریه و عراق حمله کردند که نیروهای ارتش سوریه و مقاومت این حمله را دفع  کردند که در نتیجه آن تلفات سنگینی به داعشی‌ها وارد شد به طوری که آنها حتی نتوانستند اجساد کشته‌های خود را با خود ببرند.

  بر اساس این گزارش، مقادیر زیادی مهمات و جنگ‌افزارهای نظامی بر جا مانده از تروریست‌های تکفیری به غنیمت گرفته شد.

  موفقیت‌های چشمگیر ارتش سوریه و متحدان در نبرد با تروریسم

  رئیس اتاق عملیات ستاد مشترک ارتش روسیه تاکید کرد مساحت اراضی تحت کنترل نیروهای دولتی نسبت به سال ۲۰۱۵ چهار برابر افزایش یافته است.

  سرگئی رودسکوی گفت :‌ مساحت اراضی تحت کنترل نیروهای دولتی سوریه از ۱۹ هزار کیلومتر مربع به ۷۸ هزار کیلومتر مربع افزایش یافته است که افزایش چهاربرابری نسبت به سال ۲۰۱۵ را نشان می‌دهد.

  رودسکوی تاکید کرد حملات هوایی روسیه مانع دستیابی تروریست‌ها به درآمدهای مالی ناشی از فروش نفت شده است.

  به گفته وی، اجرایی شدن توافق مناطق کاهش تنش به ثبات چشمگیر اوضاع در مناطق مرکزی و جنوبی سوریه منجر شده است.

  از سوی دیگر ایگور کوروبف یکی دیگر از مقامات ستاد مشترک ارتش روسیه اعلام کرد شمار تروریست‌های باقی مانده داعشی در سوریه بر اساس داده‌های اطلاعاتی روسیه بیش از ۹ هزار نفر برآورد شده است،‌تروریست‌های وابسته به جبهه النصره هم بیش از ۱۵ هزار نفر برآورد می‌شود .

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.