• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » قدردانی از رزمندگان مقاومت/ هدف عملیات عرسال تامین امنیت لبنان
  کد خبر : 2038963

  قدردانی از رزمندگان مقاومت/ هدف عملیات عرسال تامین امنیت لبنان

  قدردانی از رزمندگان مقاومت/ هدف عملیات عرسال تامین امنیت لبنانReviewed by on Aug 24Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری مهر به نقل از العهد، سخنرانی سید حسن نصرالله، دبیرکل حزب الله لبنان در مورد جدیدترین تحولات سیاسی به صورت ویدئو کنفرانس در مورد جدیدترین تحولات سیاسی آغاز شد. نصرالله در ابتدای سخنرانی…

  قدردانی از رزمندگان مقاومت/ هدف عملیات عرسال تامین امنیت لبنانReviewed by on Aug 24Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری مهر به نقل از العهد، سخنرانی سید حسن نصرالله، دبیرکل حزب الله لبنان در مورد جدیدترین تحولات سیاسی به صورت ویدئو کنفرانس در مورد جدیدترین تحولات سیاسی آغاز شد.

  نصرالله در ابتدای سخنرانی از رزمندگان حاضر در جرود عرسال که متشکل از نیروهای ارتش سوریه، ارتش لبنان و نیروهای مقاومت هستند نهایت قدردانی را به عمل آورد.

  سید حسن نصرالله گفت: از اهداف این عملیات بیرون راندن داعش از باقی مانده خاک لبنان و تامین امنیت کامل مرزهای لبنان با سوریه است.

  وی در ادامه با بیان اینکه یکی دیگر از اهداف عملیات جرود عرسال تعیین سرنوشت لبنانی های ربوده شده توسط داعش است، افزود: همچنین در موضوع مربوط به سوریه نیز بازپس گیری کامل قلمون غربی تا مرزهای لبنان نیز از هدف های این عملیات است.

  دبیر کل حزب الله لبنان گفت: ما به خاطر همه هدف ها برای لبنان و سوریه می جنگیم، چرا که نمی توان نبرد را مجزا از هم دانست و ما در ششمین روز از عملیات جرود عرسال دستاوردهای بسیار مهمی را در دو جبهه محقق ساخته ایم.

  نصرالله اظهار داشت: ارتش لبنان در عملیاتی دقیق و حرفه ای این دستاورد بزرگ را با کمترین هزینه انسانی ممکن محقق ساخت و از زمان شروع عملیات با نام «ان عدتم عدنا» ۲۰ کیلومتر از خاک لبنان آزاد شده است.

  در حال تکمیل…

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.