• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » فرهنگی و هنری » زاهدی:‌ بطحایی انسانی متدین و از بدنه آموزش و پرورش است
  کد خبر : 2038889

  زاهدی:‌ بطحایی انسانی متدین و از بدنه آموزش و پرورش است

  زاهدی:‌ بطحایی انسانی متدین و از بدنه آموزش و پرورش استReviewed by on Aug 24Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از ایسنا، محمدمهدی زاهدی در پنجمین کنگره کانون تربیت اسلامی سراسر کشور، با تشریح ضرورتها و مطالباتی که  آموزش و پرورش در دوره جدید باید نسبت به پاسخگویی آنها جدیت و برنامه ریزی جامعی…

  زاهدی:‌ بطحایی انسانی متدین و از بدنه آموزش و پرورش استReviewed by on Aug 24Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از ایسنا، محمدمهدی زاهدی در پنجمین کنگره کانون تربیت اسلامی سراسر کشور، با تشریح ضرورتها و مطالباتی که  آموزش و پرورش در دوره جدید باید نسبت به پاسخگویی آنها جدیت و برنامه ریزی جامعی داشته باشد، گفت: بطحایی گزینه ای است که در حال حاضر برای تحقق برنامه ها و مطالبات، شرایط و ویژگی های لازم را داراست.

  وی افزود: در فرایند رای اعتماد به بطحایی بعنوان گزینه پیشنهادی آموزش و پرورش، کاستی ها، مطالبات و اولویت های آموزش و پرورش را بدون تعارف و صرفا با مبنای کارشناسی با وی درمیان گذاشیم که وی نیز قول داد بدون درنگ اجرای کامل و بدون کم و کاست این برنامه ها را در دستور کار قرار دهد.

  زاهدی دراین خصوص که چه میزان می توان نسبت به توانایی و عزم وزیر جدید برای اجرای کامل سند تحول اطمینان داشت، گفت: بطحایی انسانی متدین و از بدنه آموزش و پرورش است که مصالح نظام را در اولویت قرار می دهد، از این رو اطمینان داریم که این اراده در شخص وزیر و همکارانش وجود خواهد داشت که با عزم راسخ درصدد اجرا و پاسخگویی مطالبات برآید.

  عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: با تمام اینها بدون وقفه و مداوما عملکرد وزارت را به ویژه در خصوص جلب نظر مقام معظم رهبری مبنی براجرای سند تحول رصد می نماییم و علاوه براینکه هر انحراف یا قصوری را گوشزد و از آن جلوگیری می کنیم؛ هر کمک و مساعدتی که مورد نیاز باشد، صورت خواهیم داد.

  زاهدی در ادامه عنوان کرد: جامع‌ترین و ضروری‌ترین برنامه پیش روی آموزش و پرورش که همه ابعاد مطالبات از آن را تامین می نماید “سند تحول نظام آموزش و پرورش” می‌باشد.

  نماینده خانه ملت از دو زیرنظام منابع مادی و منابع انسانی به عنوان پیش شرط های ضروری و اساسی تحقق سند یادکرده و گفت: برنامه ارتقاء منزلت فرهنگیان و به ویژه طرح رتبه بندی فرهنگیان باید به عنوان یک لازمه تحقق زیرنظام منابع انسانی به طور کامل مورد اجرا گذاشته شود.

  انتهای پیام

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.