• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » نیازمند کمک ایران در مسیر تحکیم وحدت لبنان هستیم
  کد خبر : 2038773

  نیازمند کمک ایران در مسیر تحکیم وحدت لبنان هستیم

  نیازمند کمک ایران در مسیر تحکیم وحدت لبنان هستیمReviewed by on Aug 24Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری مهر حسین جابری انصاری معاون عربی و آفریقای وزارت امور خارجه عصر چهارشنبه  اول شهریور با پاتریاک بشاره الراعی رهبر مسیحیان مارونی لبنان دیدار و گفتگو کرد. بشاره الراعی در این دیدار اهتمام و…

  نیازمند کمک ایران در مسیر تحکیم وحدت لبنان هستیمReviewed by on Aug 24Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری مهر حسین جابری انصاری معاون عربی و آفریقای وزارت امور خارجه عصر چهارشنبه  اول شهریور با پاتریاک بشاره الراعی رهبر مسیحیان مارونی لبنان دیدار و گفتگو کرد.

  بشاره الراعی در این دیدار اهتمام و اولویت اصلی لبنان را تقویت وحدت داخلی دانست و افزود: مواجهه با بحرانهای اقتصادی و بازگشت آوارگان موجود در لبنان به کشورهایشان از دیگر اولویت های ما است.

  وی افزود: جمهوری اسلامی ایران کشوری عزیز است و ما به کمک ایران در مسیر تحکیم وحدت لبنان نیازمندیم.

  پاتریاک الراعی اظهار داشت: شواهد نشان می دهد جنگ در سوریه در مرحله نهایی است و ما از جمهوری اسلامی ایران و دیگر کشورهایی که برای رویارویی با تروریسم و پایان دادن به جنگ در سوریه تلاش می کنند، تشکر می کنیم. 

  جابری انصاری نیز در این دیدار پیام سفر خود به لبنان و دیدار با رهبران همه طوایف لبنان را احترام جمهوری اسلامی ایران به اجزاء مختلف جامعه لبنان دانست و توافق داخلی در لبنان در شرایط سخت منطقه ای را ستودنی برشمرد.

  معاون عربی و آفریقای وزارت امور خارجه دستاوردهای سیاسی و پیروزی های میدانی ارتش و مقاومت و دولت و ملت لبنان در مبارزه با گروههای تروریستی و افراطی را مایه خرسندی دانست و اظهار داشت: جمهوری اسلامی ایران از این تحولات مثبت در لبنان و منطقه حمایت می کند.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.