• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » دبیر کل جنبش انصارالله: مردم یمن در برابر توطئه‌های متجاوزان هوشیار باشند
  کد خبر : 2038770

  دبیر کل جنبش انصارالله: مردم یمن در برابر توطئه‌های متجاوزان هوشیار باشند

  دبیر کل جنبش انصارالله: مردم یمن در برابر توطئه‌های متجاوزان هوشیار باشندReviewed by on Aug 23Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از  گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از المسیره،  عبدالملک بدرالدین، دبیرکل انصارالله یمن در بیانیه‌ای با اشاره به جنایت متجاوزان در شهر ارحب که به شهادت و زخمی شدن دهها نفر از غیرنظامیان منجر…

  دبیر کل جنبش انصارالله: مردم یمن در برابر توطئه‌های متجاوزان هوشیار باشندReviewed by on Aug 23Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از  گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از المسیره،  عبدالملک بدرالدین، دبیرکل انصارالله یمن در بیانیه‌ای با اشاره به جنایت متجاوزان در شهر ارحب که به شهادت و زخمی شدن دهها نفر از غیرنظامیان منجر شد و همچنین با اشاره به حملات برنامه ریزی شده به مناطق ایست و بازرسی در ورودی‌های صنعا، به بازماندگان شهدا و تمامی مردم یمن تسلیت گفت و برای مجروحان این حوادث شفای عاجل مسئلت کرد.
  در ادامه این بیانیه آمده است: تاکید می‌کنم دشمن با این جنایت‌ها واقعیت های این مرحله از تجاوز و اهداف و توطئه هایش را فاش کرده است. جنایت امروز هشداری بود تا همگان به برخی از اولویت‌ها که باید مورد توجه همه مردم باشد توجه کنند. این جنایت به یاد ما آورده است که تمامی مردم یمن، هدف این حملات هستند، هوشیار باشیم که در شرایط استثنایی و در مرحله‌ای قرار داریم که دشمنانمان، بی‌هیچ تفاوتی علیه همه مردم یمن، زشت ترین جنایت‌هاو کشتار جمعی را مرتکب می شوند.    در مقابل، همه ما مسئولیت هایی داریم که برای رویارویی با این متجاوزان نباید از آنها شانه خالی کنیمف بلکه باید همچنان در جهت درست حرکت کنیم و از خطرات و تهدیدهایی که حیات، امنیت، زندگی، آزادی، استقلال و کرامت ما را تهدید می‌کنند، غفلت نکنیم و گرفتار مسائل جانبی نشویم. بر همه ماست تا در برابر همه مشکلات و مسائل مهم داخلی و همچنین در رویارویی با متجاوزان با جدیت، احساس مسئولیت و با روحیه‌ای قوی عمل کنیم. 

  در ادامه این بیانیه تصریح شد این نکته که متجاوزان مراکز امنیتی را هدف خود قرار داده اند، نکته قابل ملاحظه ای است، به ویژه اینکه این حملات همزمان با برنامه های تردید آمیزی به اجرا گذاشته شد که ارتباط این برنامه ها با تلاش ها برای ارتکاب جنایت علیه مردم و ایجاد بی ثباتی امنیتی در پایتخت دور از ذهن نیست. به همین منظور از نهادهای امنیتی ، مقامات و همچنین از شهروندان انتظار داریم جوانب احتیاط را رعایت کنند و در برابر این توطئه ها هوشیار باشند، به ویژه این که برادران ما در کنگره ملی در حال برگزاری جشن های حزبی هستند و برخی از مردم نیز با هدف جمع آوری کمک ها برای جبهه های نبرد، تدابیر و فعالیت هایی را به اجرا گذاشته اند که پیش از این تدارک دیده بودند.   من از نهادهای رسمی و امنیتی می خواهم برای حفاظت از امنیت عمومی و به کارگیری نهایت تلاش برای حمایت از تمامی اقدام‌های مردم از جمله تلاش ها برای حمایت از جبهه های نبرد یا برگزاری مراسم جشن های حزبی، تلاش کنند و این تلاش به این اعتبار باشد که همه این مردم شهروندان یمنی هستند و حمایت از آنان، وظیفه دولت است. همچنین از همه بخش ها در جنبش انصار الله، گروههای هم‌پیمان و حزب کنگره ملی می خواهم مسئولیت هایشان را برای فردا بشناسند، از طرح های دشمن برای تفرقه افکنی میان مردم و ایجاد فتنه های داخلی آگاه باشند، به هیچ مزدور و توطئه گری اجازه ندهند فتنه انگیزی کند و با نهادهای امنیتی و کمیته های مشترک در حراست از امنیت و ثبات همکاری کاملی داشته باشند، زیرا همه ما در حال جنگیم.

  در بخش دیگری از بیانیه دبیر کل انصار الله یمن آمده است: از حکما و بزرگان یمن به دلیل خوش بینی های مسئولانه در نگرش به فعالیت ها در کشور تقدیر می کنم و ضروری است این روند ادامه یابد تا به خواست خدا با مسئولیت پذیری، جدیت در کار و حرکت حکیمانه، به حل تمامی مشکلات داخلی کمک شود. از این بزرگان می خواهم همچنان شرایط داخلی را پیگیری کنند، فتنه ها را دور کنند و به خائنان و فریب خوردگان اجازه ندهند با امنیت و وحدت ملت بازی کنند. از خداوند بزرگ می خواهم مردم ما را موفق و آنان را بر دشمنانشان پیروز گرداند، شهدای ما را رحمت کند و مجروحانمان را شفا دهد. و العاقبه للمتقین.  

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.