• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » خطر نفوذ جدی است/ اقتصاد مقاومتی؛ مسئله اصلی کشور
  کد خبر : 2038722

  خطر نفوذ جدی است/ اقتصاد مقاومتی؛ مسئله اصلی کشور

  خطر نفوذ جدی است/ اقتصاد مقاومتی؛ مسئله اصلی کشورReviewed by on Aug 23Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری مهر، غلامعلی حدادعادل عضو شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی در نشست سالانه اتحادیه انجمن‌های دانشجویان مستقل کشور درباره شعار این نشست مبنی بر نوع‌گرایی در حکومت و پایبندی به حاکمیت، اظهار داشت:…

  خطر نفوذ جدی است/ اقتصاد مقاومتی؛ مسئله اصلی کشورReviewed by on Aug 23Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری مهر، غلامعلی حدادعادل عضو شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی در نشست سالانه اتحادیه انجمن‌های دانشجویان مستقل کشور درباره شعار این نشست مبنی بر نوع‌گرایی در حکومت و پایبندی به حاکمیت، اظهار داشت: چه بخواهیم و چه نخواهیم آینده کشور در دست فارغ‌التحصیلان دانشگاه‌هاست و این مسئله طبیعی و اجتناب‌ناپذیر است.

  حدادعادل خاطرنشان کرد: آرمان‌خواهی، استقلال‌خواهی و حفظ هویت کشور از مقتضیات سن جوانی است و دانشجویان همواره در طول تاریخ پرچم‌دار این مسئله بودند، به طوری که سه شهید ۱۶ آذر نیز مظهر آرمان‌خواهی و استقلال‌طلبی بودند.

  حدادعادل در ادامه سخنان خود با اشاره به ملزومات نقد و انتقاد تاکید کرد: اخلاص و نیت پاک داشتن، بصیرت، توجه و مخلوط نکردن مسائل اصلی و فرعی از مهمترین مسائلی است که باید به آن توجه کنید.

  عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی با بیان اینکه باید مراقب باشید در نقد در زمین دشمن بازی نکنید، افزود: وقتی که به دنبال نقد هستید، ببینید آب به آسیاب دشمن می‌ریزید یا نه، فضا را پر تنش نکنید، نقد سالم، نقدی است که باعث پیشرفت کشور شود و در نهایت به سود کشور باشد.

  وی در همین زمینه با اشاره به روند روزنامه‌های زنجیره‌ای نسبت به عملکرد دولت در سال‌های گذشته، گفت: شاهد بودیم روزنامه‌هایی که دولت مدنظرشان بر سر کار نیامده بود حتی یک کلمه نقطه مثبت از دولت وقت نمی‌گفتند، حتی اگر کفتری به دام گربه‌ای می‌افتاد آن را به علت ناتوانی دولت می‌دانستند.

  عضو شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی با اشاره به اینکه این روزها فضای مجازی و غیرمجازی از بابت تهمت بسیار آلوده است، افزود: به اعتقاد من الاصول باید نسبت به چیزهایی که در فضای مجازی منتشر می‌شود شکاک بود و تا منبعی معتبر و موثق مطلبی را بیان نکرده، از آن مطمئن نشوید.

  عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه نظام اسلامی به ۴۰ سالگی خود نزدیک‌تر می‌شود و هر روز جا افتاده‌تر خواهد شد، یادآور شد: به همین اندازه نیز دشمن انقلاب نیز جا افتاده‌تر خواهد شد و راهبردها و تاکتیک‌هایی را که طراحی کرده باید بهتر بشناسیم. بدانید رژیم صهیونیستی و آمریکا بنای‌شان بر براندازی نظام است و هیچ تصمیمی نمی‌گیرند که به تقویت نظام ما منجر شود.

  وی افزود: ما در سیاست خارجی و روابط خارجی بر مسئله گسترش روابط تاکید داریم، اما این اصل را هم نباید نادیده بگیریم که خطر نفوذ جدی است. در مسئله برجام صحبت از برد برد بود. برد ما این بود که می‌خواستیم تحریم‌ها برطرف شود، اما برد آمریکایی‌ها چه بود؟ مسئله‌ای که به آن زیاد پرداخته نشد.

  عضو شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی افزود: این مسائل را نباید فراموش کرد و باید بدانیم مسئله اصلی کشور اقتصاد مقاومتی است که هزار مسئله با خود به همراه دارد. مسائل مربوط به بانک‌ها،‌ قاچاق،‌ تمدن اسلامی، سبک زندگی و از این دست مسائل با اقتصاد مقاومتی عجین شده و بدون آنها اقتصاد مقاومتی محقق نمی‌شود.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.