• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » ورزشی » نظارت بر تمام باشگاه و مجموعه‌های ورزشی در کردستان
  کد خبر : 2038592

  نظارت بر تمام باشگاه و مجموعه‌های ورزشی در کردستان

  نظارت بر تمام باشگاه و مجموعه‌های ورزشی در کردستانReviewed by on Aug 23Rating: سجاد پیرخدری سرناظر ستاد نظارت هیات پزشکی ورزشی کردستاندر گفت و گو با  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان  از سنندج ؛گفت: دور اول بازدید از باشگاه‌ها و اماکن ورزشی توسط ناظران و بازرسین هیئت پزشکی ورزشی استان کردستان، در روزهای گذشته آغاز شده است.  وی…

  نظارت بر تمام باشگاه و مجموعه‌های ورزشی در کردستانReviewed by on Aug 23Rating:

  سجاد پیرخدری سرناظر ستاد نظارت هیات پزشکی ورزشی کردستاندر گفت و گو با  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان  از سنندج ؛گفت: دور اول بازدید از باشگاه‌ها و اماکن ورزشی توسط ناظران و بازرسین هیئت پزشکی ورزشی استان کردستان، در روزهای گذشته آغاز شده است.

   وی بیان کرد: با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته تا پایان شهریورماه سال جاری تمامی باشگاه‌ها و مجموعه‌های ورزشی در سطح استان در قالب بازرسی‌، مورد بازدید و نظارت قرار خواهند گرفتند.

   مسئول ستاد نظارت بر سلامت اماکن ورزشی هیات پزشکی ورزشی کردستان افزود: در این دوره از بازرسی‌ها به تعدادی از باشگاه‌داران تذکرهایی اعم از آمار ورزشکاران سازمان یافته (بیمه ورزشی)، پروانه فعالیت باشگاه، بهداشت و نظافت و مهم‌تر از همه، تجویز و توزیع مواد نیروزای ممنوعه و مجاز داده شده و تعدادی نیز در قالب تشویق از آنها تقدیر خواهد شد.

  پیرخدری بیان کرد: با اتمام دور نخست بازرسی‌ها، دور بعدی از بازرسی و نظارت را آغاز خواهیم کرد و نظارت سختگیرانه‌ای بر عملکرد اماکن و مجموعه‌های ورزشی  خواهیم داشت و بطور قاطع با متخلفین برخورد می‌کنیم.

   وی در پایان گفت: ورزشکاران استان می توانند با مراجعه به سامانه رسیدگی به شکایت و تخلفات اماکن ورزشی از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی فدراسیون پزشکی ورزشی به نشانی اینترنتی www.nezarat.ifsm.ir  نظرات مردمی پیرامون تشویق باشگاه‌ها و باشگاه‌هایی که از هر جهت سلامت عمومی را مد نظر داشته باشند مورد تشویق یا تذکر و پیگیری قرار دهند.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.