• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » مساجد سنگر است و نباید این سنگرها را خالی نگه‌ داریم/ در سوریه دفاع می‌کنیم تا خوارج زمان به ما نفوذ نکنند
  کد خبر : 2038563

  مساجد سنگر است و نباید این سنگرها را خالی نگه‌ داریم/ در سوریه دفاع می‌کنیم تا خوارج زمان به ما نفوذ نکنند

  مساجد سنگر است و نباید این سنگرها را خالی نگه‌ داریم/ در سوریه دفاع می‌کنیم تا خوارج زمان به ما نفوذ نکنندReviewed by on Aug 23Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛به نقل از آناج، سردار اصغر عباس قلی‌زاده در مراسم روز جهانی مساجد که در سپاه عاشورا آذربایجان‌شرقی با…

  مساجد سنگر است و نباید این سنگرها را خالی نگه‌ داریم/ در سوریه دفاع می‌کنیم تا خوارج زمان به ما نفوذ نکنندReviewed by on Aug 23Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛به نقل از آناج، سردار اصغر عباس قلی‌زاده در مراسم روز جهانی مساجد که در سپاه عاشورا آذربایجان‌شرقی با بیان اینکه آرزوی هر مؤمنی است که در زمان حضور ائمه اطهار نفس می‌کشید و یا تحت پوشش حکومت اسلامی بود، اظهار داشت: باید خداوند را شاکر باشیم که به ما چنین نعمتی را عطا فرموده است و اگر شاکر نباشیم ممکن از این نعمت محروم شویم.

  وی افزود: اگر امروز ایران اسلامی صاحب سربلندی و عزت و عظمت در منطقه است، بنا به فرموده امام خمینی (ره) بانی و باعث این امنیت و عظمت از مساجد و روحانیون آنهاست.

  جانشین فرمانده سپاه عاشورا از نشانه‌های به خطر افتادن اسلام خبرداد و خاطرنشان کرد: اگر این سنگرها را خالی بگذاریم، خالی گذاشتن مساجد که به عنوان سنگری در دین اسلام معروف است، باعث خرسندی دشمنان اسلام خواهد شد و همچنین مراسماتی که برگزار می‌شود، اگر نتوانیم مردم، جوانان و نوجوانان را به‌سوی مساجد فراخوانیم، امنیت اسلام به خطر خواهد افتاد.

  وی ادامه داد: مقام معظم رهبری در سخنرانی به مردم یزد و همدان که دیروز برگزار شد، به اسلام ولایی و انقلابی اشاره کردند و در این صدد بودند که این اسلام می‌تواند مانع از رخنه دشمن به جبهه مقاومت شود و مردم ما نباید هرگز از اسلام آمریکایی یا اسلام هراسی تابعیت کنند.

  عباس‌قلی‌زاده با بیان اینکه ریشه این انقلاب در مساجد است، اذعان داشت: اگر نتوانیم ریشه این درخت استوار و قدرتمند را حفظ کنیم، مطمئناً در جهان کشوری نخواهیم داشت که تابع اسلام باشد.

  وی افزود: ما آغازکننده جنگ نبودیم و اگر امروز رهبری اجازه دفاع از سوریه را صادر می‌کند، هدف بر این دارد تا نگذاریم خوارج زمان به اسلام نفوذ کند.

  جانشین فرمانده سپاه عاشورا با اشاره به وظیفه سنگین دستگاه‌ها در خصوص مستحکم ساختن مساجد، تصریح کرد: در حوزه جوانان و نوجوانان تکلیف سنگینی داشته و نباید با اخلاق تند، آنها را فراری دهیم.

  وی متذکر شد: اگر انقلاب اسلامی رقم خورد، دست‌خوش حضور روحانیت در مساجد بود، چراکه رزمندگان از مساجد واجبات و شرعیات خود را یاد گرفته و راهی جبهه‌های حق علیه باطل می‌شدند.

  عباس‌قلی‌زاده با اشاره به تأثیرات فضای مجازی بر جوانان ما، اظهار داشت: اگر امروز جوانی که با ماهواره و فضای مجازی مشغول بوده و نمی‌تواند از آن دست بردارد، نشان از کم‌کاری ما بوده و در صورت عدم پیگیری این مسائل، تاوان سختی خواهیم داد.

  وی توضیح داد: تنها مقداری از مشکلات ما به انتخابات برمی‌گردد، مقصر ما هستیم که نتوانستیم اهداف انقلاب را در بین مردم نهادینه‌سازیم و اثربخشی انقلاب و نشانه‌های انقلاب را تدوین کنیم و باید با شیوه‌های درست و صحیح این مشکلات را پیگیری کنیم.

  جانشین فرمانده سپاه عاشورا با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری در خصوص جذب جوانان، خاطرنشان کرد: مردم ایران عاشق انقلاب و اهلبیت هستند اما به‌شرطی که بتوانیم نحوه‌ی جذب را یاد گرفته و به آن عمل کنیم.

  وی در پایان عنوان کرد: انتظار داشته باشیم که حتی اگر جوانی در پوشش خود مشکلی داشته باشد، باید آن جوان را نیز جذب کرده و اصلاح کنیم، اما متأسفانه امروز دافعه ما بیشتر است.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.