• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » بیشتر عناصر داعش از چه ملیتی هستند؟
  کد خبر : 2038391

  بیشتر عناصر داعش از چه ملیتی هستند؟

  بیشتر عناصر داعش از چه ملیتی هستند؟Reviewed by on Aug 22Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از  شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از صاحب نیوز؛ یکی از روزنامه‌های غربی با استفاده از منابع نظامی و محلی مناطق در سوریه و عراق موفق شد ملیت بیشتر عناصر تکفیری داعش را کشف کند. بر اساس اطلاعات منتشرشده،…

  بیشتر عناصر داعش از چه ملیتی هستند؟Reviewed by on Aug 22Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از  شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از صاحب نیوز؛ یکی از روزنامه‌های غربی با استفاده از منابع نظامی و محلی مناطق در سوریه و عراق موفق شد ملیت بیشتر عناصر تکفیری داعش را کشف کند.

  بر اساس اطلاعات منتشرشده، ۳۰۰ تن از عناصر تروریستی داعش طی چند ماه اخیر که دارای ملیت مغربی بودند به کشور خود بازگشتند و به گفته منابع غربی پنج تن از این عناصر بعد از بازگشت به مغرب به اتحادیه اروپا سفرکرده‌اند و عملیات تروریستی بارسلونای اسپانیا را انجام داده‌اند.

  به گفته منابع غربی، یک هزار و ۶۰۰ مغربی طی چند سال اخیر به عضویت گروه تروریستی داعش درآمده‌اند که بیش‌ترین اعضای این گروه تکفیری از یک ملیت است.

  خبرگزاری «روسیا الیوم» اعلام کرد که نیمی از اعضای تروریستی داعش با ملیت مغربی در جنگ با نیروهای ارتش سوریه و عراق به هلاکت رسیده‌اند.

  «مارتن شلوف» کارشناس غربی اعلام کرد که صدها عنصر تکفیری به کشورهای خود در آفریقا بازگشته‌اند که تهدید بسیار جدی برای اتحادیه اروپا محسوب می‌شود؛ چراکه آفریقا دروازه جنوبی اتحادیه اروپا محسوب می‌گردد.

  وی همچنین افزود: به نظر می‌رسد گروه تکفیری داعش قصد دارد با انتقال هزاران تن از عناصر خود به مغرب و تونس، یک پایگاه بزرگی در دروازه جنوبی اتحادیه اروپا تأسیس کند.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.