• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » داعش با هدف ایران هراسی و شیعه هراسی شکل گرفت
  کد خبر : 2038365

  داعش با هدف ایران هراسی و شیعه هراسی شکل گرفت

  داعش با هدف ایران هراسی و شیعه هراسی شکل گرفتReviewed by on Aug 22Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری برنا از قم، آیت الله حسین نوری همدانی در دیدار جمعی از علما و ائمه جمعه ایالت‌های مختلف هندوستان اظهار کرد: نمازجمعه عبادت اجتماعی بسیار مهمی است و طبق روایت اهل بیت (ع)…

  داعش با هدف ایران هراسی و شیعه هراسی شکل گرفتReviewed by on Aug 22Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری برنا از قم، آیت الله حسین نوری همدانی در دیدار جمعی از علما و ائمه جمعه ایالت‌های مختلف هندوستان اظهار کرد: نمازجمعه عبادت اجتماعی بسیار مهمی است و طبق روایت اهل بیت (ع) ائمه جمعه باید در دو خطبه نماز، سیاست جهانی و رخدادهایی که در دنیا اتفاق می‌افتد را بداند و برای مردم تشریح، دوستان و دشمنان اسلام و نقشه دشمنان را بشناسد و به بینش تمام تبیین و مردم را بیدار کند.

  وی افزود: در قرآن کریم هیچ گروهی به اندازه علما تکریم نشده و هیچ قشری نسبت به این قشر وظیفه سنگین و خطیری بر دوش ندارد، چرا که افراد شایسته و برجسته باید این رسالت را بردوش بگیرند.

  این مرجع تقلید ادامه دادند: در قرآن کریم هیچ گروهی به اندازه علما تکریم نشده و هیچ گروهی نسبت به این قشر وظیفه سنگین و خطیری بر دوش ندارد، چرا که افراد شایسته و برجسته باید این رسالت را بردوش بگیرند.

  آیت‌الله نوری همدانی با بیان اینکه جایگاه نمازجمعه از نظر اجتماعی و فرهنگی بسیار مهم است، گفت: تا کسی فقیه و اسلام شناس به تمام معنا نباشد نمی‌تواند امام جمعه باشد مگر اینکه از طرف فردی که در صدر است مجاز باشد.

  وی اضافه کرد: امروز انجام وظیفه بسیار مشکل است و ما باید در راستای انجام وظیفه خود با تمام وجود تلاش کنیم. مردم، مسلمانان، محرومان و مظلومان اکنون آگاهی و هوشیاری پیدا کرده و بعد از انقلاب مردم مستکبران را به خوبی شناخته و جنایات آنها نیز برملا شد.

  این مرجع تقلید افزود: امام راحل نقاب استکبار را کنار زده و چهره شوم و استکباری آنها را برای جهانیان نمایان کرد، فرانسه، انگلستان و آلمان چه کار کردند که مسلمانان عقب نشینی کنند، آنها دیدند دین و علما موجب پیشرفت اسلامی شده است به همین دلیل فرهنگ و سیاست خود را بر ما تحمیل و دین را تهی کردند و موجب شدند علما از صحنه خارج شده و سال‌ها میدان دار شدند.

  آیت الله نوری همدانی ادامه داد: امروز مردم باید بدانند تمام این عقب ماندگی و انحطاط‌ها از طرف استکبار بوده است بنا بر این ما باید منسجم باشیم. دشمنان حکومت را از ما گرفتند درحالیکه اسلام حکومت و هدایت را به علما داده است.

  وی یادآور شد: ما فقه خود را از خداوند گرفتیم، خداوند نخستین کسی را خلق کرده رهبر است و آخرین کسی که قبض روح می‌شود نیز رهبر است و اگر دو نفر زنده بمانند یکی از آنها رهبر است.

  این مرجع تقلید بیان کرد: دشمنان از راه‌های مختلف دنبال اختلاف افکنی هستند، دشمنان با حضور در عربستان با وهابیت رقص شمشیر انجام داده و عربستان هم صهیونیست‌ها را حمایت می‌کنند.

  وی گفت: آنها داعش را طوری تربیت کردند که کشتن مسلمانان را واجب بدانند و ایران هراسی و شیعه هراسی را ترویج کرده و حمایت می‌کنند.

  آیت الله نوری همدانی با بیان اینکه عزت اسلام در جهاد و شهادت است ابراز کرد: تا مسلمانان مجاهد نباشند نمی‌توانند خود را نجات دهند، اسلام در سایه جهاد، عزت پیدا می‌کند.

  وی تصریح کرد: اینکه هندوستان با اسرائیل ارتباط برقرار می‌کند، موجب تاسف است. باید فریاد بزنید، اسلام همیشه فریادگر می‌خواهد، گاندی شما با وجودی که مسلمان نبود جهاد کرده و استقلال هندوستان را رقم زد.

   

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.