• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » کادر سازی مساجد در خرمشهر مورد حمایت قرار می گیرد
  کد خبر : 2038295

  کادر سازی مساجد در خرمشهر مورد حمایت قرار می گیرد

  کادر سازی مساجد در خرمشهر مورد حمایت قرار می گیردReviewed by on Aug 22Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار مهر، حجت الاسلام محمدرضا حبیب پور شب گذشته در آئین روز جهانی مسجد در آمفی تئاتر اداره کل بندر و دریانوردی خرمشهر اظهار کرد: مسجد قلب تفکر دولت و نظام اسلامی و پایتخت…

  کادر سازی مساجد در خرمشهر مورد حمایت قرار می گیردReviewed by on Aug 22Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار مهر، حجت الاسلام محمدرضا حبیب پور شب گذشته در آئین روز جهانی مسجد در آمفی تئاتر اداره کل بندر و دریانوردی خرمشهر اظهار کرد: مسجد قلب تفکر دولت و نظام اسلامی و پایتخت هر محله است و تربیت نیروی کادری می توان مشکلات اقتصادی، شهری و آموزشی محله ها را رفع کرد.

  وی، حمایت خود را برای کادر سازی مساجد اعلام و همکاری حوزه علمیه، بسیج و ائمه جمعه برای عملی شدن این اقدام را خواستار شد .

  فرمانده قرارگاه خاتم الاوصیا خوزستان گفت: حوزه علمیه باید کادر  مسجد بسازد و برای این منظور امام جماعات یا طلبه هایی که استعداد امام جماعت بودن را دارند معرفی کرد و قرارگاه خاتم الاوصیا خوزستان در اهواز آموزش آنها را تقبل خواهد کرد.

  وی افزود: هیئت امنا و قرارگاه پایگاه های بسیج نیز باید دوره کادر بندی و آموزش های لازم را ببینند و در این راستا بسیح نیز باید مدد رسان بوده و ائمه جمعه بر روند کار نظارت داشته باشند.

  حجت الاسلام حبیب پور با یادآور شدن اینکه خرمشهر، ۱۶۵ هزار جمعیت و ۷۰ مسجد دارد، بیان کرد: برای مقابله با اقدامات صهیونیست طبق آمار هر مسجد در خرمشهر باید دو هزار و ۳۰۰ خرمشهری را تحت پوشش داشته باشد، با توجه به ۲۰ هزار دانش آموز و ۱۱ هزار دانشجو در این شهر. در هر مسجد باید ۴۰۰ دانش آموز و ۱۰۰ دانشجو دختر و پسر حضور داشته باشند.

  فرمانده قرارگاه خاتم الاوصیای خوزستان در ادامه به سه راهبرد دشمن برای براندازی جمهوری اسلامی اشاره کرد و گفت: برجام اول که شامل انرژی هسته ای بود، برجام دوم که تحت عنوان مبارزه با تروریست و برجام سوم که نقض حقوق بشر است سه راهبرد دشمن برای زمین زدن ایران و تصعیف قدرت روز افزون آن است.

  وی توصیح داد: دشمنان با برجام اول که تعلیق فعالیت های هسته است به دنبال کند شدن تولید علم و انرژی و سرعت رسیدن به انقلاب صنعتی انرژی کشور بودند در برجام بعدی کشور را به درگیر شدن با تروریست در درون کشور می کشانند و دربرجام سوم به دنبال تضعیف بنیاد خانواده با دو استراتژی قانونی کردن همجنس بازی و کشف حجاب هستند.

  حجت الاسلام حبیب پور در ادامه بیان کرد: مقام معظم رهبری نیز پنج راهبرد نهضت کادر سازی، نهضت خدمات رسانی، نهضت روشنگری، نهضت تهاجم علیه دشمنان در فضای مجازی و اقتصاد مقاومتی را برای مقابله با تلاش های صهیونیست برای رسیدن به اهداف خود تعیین کرده اند.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.