• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اقتصادی » حذف یارانه بیمه برنج حربه‌ای برای جلوگیری از کشت است
  کد خبر : 2038072

  حذف یارانه بیمه برنج حربه‌ای برای جلوگیری از کشت است

  حذف یارانه بیمه برنج حربه‌ای برای جلوگیری از کشت استReviewed by on Aug 21Rating: محمد سواری در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا با بیان این‌که بیمه با کشاورزان برنجکار همکاری نمی‌کند، اظهار کرد: عده‌ای به دنبال آن هستند تا برنج در استان خوزستان کشت نشود و در این زمینه یارانه بیمه محصول برنج قطع شده است….

  حذف یارانه بیمه برنج حربه‌ای برای جلوگیری از کشت استReviewed by on Aug 21Rating:

  محمد سواری در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا با بیان این‌که بیمه با کشاورزان برنجکار همکاری نمی‌کند، اظهار کرد: عده‌ای به دنبال آن هستند تا برنج در استان خوزستان کشت نشود و در این زمینه یارانه بیمه محصول برنج قطع شده است.

  وی افزود: حذف یارانه بیمه این محصول یک بحث غیر قانونی است. در این زمینه انجمن برنج تلاش‌های فراوانی انجام داده تا به این مساله رسیدگی شود اما این تلاش‌ها تاکنون بی‌فایده بوده است و هیچکس به این مساله توجه نمی‌کند.

  رئیس انجمن برنج خوزستان با بیان این‌که کشاورزان از بیمه محصولات در سال‌های گذشته رضایت ندارند، تصریح کرد: بیمه محصول برنج کشاورزان علی‌رغم عدم رضایت از عملکرد شرکت‌های بیمه، می‌توانست سوپاپ اطمینانی باشد تا اگر برای کشاورز مشکلی پیش بیاید، بیمه بتواند بخشی از آن را جبران کند.

  سواری عنوان کرد: کم‌لطفی برخی‌ها، این حداقل امتیاز را از برنجکاران خوزستانی گرفته و اکنون دو سال است که برنجکاران محصولاتشان را بیمه نمی‌کنند و اگر مشکلی برای کشت آن‌ها پیش بیاید، کسی خسارات واردشده به آن‌ها را جبران نمی‌کند.

  وی ادامه داد: حذف یارانه بیمه کشت برنج در خوزستان یکی از حربه‌هایی است تا از کشت برنج در استان جلوگیری شود و این مساله مشکلات فراوانی را برای کشاورزان به وجود آورده است.

  رئیس انجمن برنج خوزستان عنوان کرد: در استان خوزستان محدودیت کشت برنج داریم و ممنوعیت نداریم اما کسانی که یارانه بیمه محصول برنج کشاورزان را حذف کرده‌اند، می‌گویند ممنوعیت کشت باید اعمال شود.

  سواری خاطر نشان کرد: در بحث محدودیت و یا ممنوعیت کشت فقط کشاورز متضرر می‌شود و عدم بیمه محصول برنج نیز بر مشکلات کشاورز اضافه می‌کند که امیدواریم در این زمینه اقداماتی انجام شود تا شاهد حل مشکلات برنجکاران خوزستانی باشیم.

  انتهای پیام

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.