• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » ورزشی » اتفاق مهمی که چهره ورزش ایران را در سطح بین‌المللی تغییر خواهد داد
  کد خبر : 2038064

  اتفاق مهمی که چهره ورزش ایران را در سطح بین‌المللی تغییر خواهد داد

  اتفاق مهمی که چهره ورزش ایران را در سطح بین‌المللی تغییر خواهد دادReviewed by on Aug 21Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا به نقل از خبر آنلاین، عملکرد سلطانی‌فر در ۱۰ ماه گذشته صدارتش نشان‌دهنده رضایت وکلای ملت و بالطبع رضایت جامعه ورزش است. رضایت نسبی جامعه ورزش و…

  اتفاق مهمی که چهره ورزش ایران را در سطح بین‌المللی تغییر خواهد دادReviewed by on Aug 21Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا به نقل از خبر آنلاین، عملکرد سلطانی‌فر در ۱۰ ماه گذشته صدارتش نشان‌دهنده رضایت وکلای ملت و بالطبع رضایت جامعه ورزش است. رضایت نسبی جامعه ورزش و اعتماد مجدد رئیس‌جمهور و مجلس انتظارات را از او بالاتر می‌برد. اظهارات و وعده‌های رئیس‌جمهور‌ روحانی در روز ثبت‌نام انتخابات ریاست‌جمهوری امید را در دل مردم زنده نگه داشت و باعث رأی مجدد ملت به ادامه راه دولت تدبیر و امید بود: «ملت ایران در نیمه راه نمی‌ماند و راه را ادامه می‌دهد. ما از نیمه راه برنمی‌گردیم و نیمه راه را تا پایان ادامه خواهیم داد.»

  اینک نیمه اول راه وزارت ورزش با همه اتفاقات شیرین و تلخ در ۴ سال گذشته به پایان رسید و امروز سوت نیمه دوم به صدا درآمده است. انتظارات جامعه ورزش از وزارتخانه کم نیست و در این بین توجه بیشتر به پروژه‌های عمرانی و ورزش‌های همگانی جزو مطالبات به‌حق و ابتدایی خواهد بود. برنامه‌هایی که دیروز وزیر محترم در جلسه رأی اعتماد بیان کرد از جمله جوانگرایی و کاهش سن مدیران و برنامه‌ریزی گسترده برای حضور موفق تیم ملی فوتبال در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه و… دست‌یافتنی است اما یکی از وعده‌های ایشان ویژه و مطالبه عمومی جامعه است و آن جایی بود که اعلام کرد در جهت زمینه‌سازی حضور بانوان و خانواده‌ها در عرصه‌های ورزشی تلاش خواهد کرد. این مهمترین برنامه‌ وزیر خواهد بود. اتفاق مهمی که چهره ورزش ایران را در سطح بین‌المللی تغییر خواهد داد و اثرات مهم اجتماعی و حتی فنی در ورزش خواهد گذاشت و در راستای منشور حقوق شهروندی نیز هست.

  وزیر برای تحقق این وعده راه سخت و مشکلی در پیش دارد اما پایان راه حتماً نتایج مبارکی برای ورزش به دست خواهد آمد. اگر وزارت ورزش راه اشتباه ۴ سال گذشته که همواره عدم توجه به رسانه‌های ورزشی بود را اصلاح کند حتماً رسانه‌ها همگام با وزیر و سیاست‌های وزارتخانه تأثیر بسزایی در عملی شدن وعده‌ها خصوصاً زمینه‌سازی حضور بانوان و خانواده‌ها در عرصه‌های ورزشی خواهند داشت.

  هادی فیاضی

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.