• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » ویدئو/وزرای لبنانی: مشارکت در بازسازی سوریه به نفع لبنان است/مخالفان به پیروزی دمشق اعتراف کنند
  کد خبر : 2038010

  ویدئو/وزرای لبنانی: مشارکت در بازسازی سوریه به نفع لبنان است/مخالفان به پیروزی دمشق اعتراف کنند

  ویدئو/وزرای لبنانی: مشارکت در بازسازی سوریه به نفع لبنان است/مخالفان به پیروزی دمشق اعتراف کنندReviewed by on Aug 21Rating: غصون الماضی، خبرنگار خبرگزاری تسنیم، دمشق: لبنانی‌ها مشارکت قابل توجهی در نمایشگاه بین المللی دمشق دارند؛ نمایشگاهی که پس از یک وقفه پنج ساله در دمشق برگزار می‌شود. «حسین الحاج حسن» وزیر صنایع لبنان در حاشیه نمایشگاه…

  ویدئو/وزرای لبنانی: مشارکت در بازسازی سوریه به نفع لبنان است/مخالفان به پیروزی دمشق اعتراف کنندReviewed by on Aug 21Rating:

  غصون الماضی، خبرنگار خبرگزاری تسنیم، دمشق: لبنانی‌ها مشارکت قابل توجهی در نمایشگاه بین المللی دمشق دارند؛ نمایشگاهی که پس از یک وقفه پنج ساله در دمشق برگزار می‌شود.

  «حسین الحاج حسن» وزیر صنایع لبنان در حاشیه نمایشگاه بین‌المللی دمشق به خبرنگار تسنیم گفت:‌ مشارکت ما، مشارکت وزارتی قابل توجه و برجسته دولت لبنان است و قطعا مخالفانی برای این سفر وجود دارند، تا برخی نگویند که معارضانی وجود ندارند، ولی این مشارکت اشاره‌ای به بهبود اوضاع سوریه است.

  خبرنگار تسنیم همچنین با «یوسف فنیانوس» وزیر مشاغل عمومی و حمل و نقل لبنان به گفت‌وگو پرداخت و پرسید درباره مشارکت لبنان در نمایشگاه بین‌المللی دمشق و همچنین سفر هیئت دولتی لبنان به سوریه برایمان صحبت کنید؟

  وی پاسخ داد : مشارکت در راستای تاکید بر این است که هر یک از ما نمایندگی جریان‌های سیاسی را در دولت لبنان برعهده داریم، چه حزب الله و چه جریان المرده(جریان مسیحی) حتی یک روز هم سوریه را در رویارویی با جنگ جهانی که علیه آن به راه افتاد، تنها نگذاشته و با آن قطع رابطه نکردیم و همانطور که ایران یا مقاومت لبنان در کنار آن قرار دارد، جریان المرده هم در کنار آن ایستاده است.

  فیلم مربوط به این مصاحبه‌ها را در زیر می‌توانید مشاهده کنید:

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.