• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » واکنش عبادی به گزارش رویترز درباره شرط به‌تاخیر افتادن همه پرسی
  کد خبر : 2037950

  واکنش عبادی به گزارش رویترز درباره شرط به‌تاخیر افتادن همه پرسی

  واکنش عبادی به گزارش رویترز درباره شرط به‌تاخیر افتادن همه پرسیReviewed by on Aug 20Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری مهر به نقل از سومریه نیوز، در بیانیه منتشر شده از سوی دفتر حیدر العبادی نخست وزیر عراق آمده است: ما اطلاعات دروغین منتشر شده در گزارش خبرگزاری رویترز در خصوص هیات…

  واکنش عبادی به گزارش رویترز درباره شرط به‌تاخیر افتادن همه پرسیReviewed by on Aug 20Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری مهر به نقل از سومریه نیوز، در بیانیه منتشر شده از سوی دفتر حیدر العبادی نخست وزیر عراق آمده است: ما اطلاعات دروغین منتشر شده در گزارش خبرگزاری رویترز در خصوص هیات سیاسی کردها در بغداد را رد می کنیم خبرنگار این خبرگزاری سخنی را به نقل از ملا بختیار یکی از مسئولان دفتر سیاسی اتحاد میهنی کردستان در یک گزارش خبری که حاوی اطلاعات کذب و به دور از واقعیت بوده ذکر کرده که این اطلاعات دروغین به هیچ عنوان در مذاکرات هیات کرد مطرح نشده چرا که بختیار اصلا در میان اعضای این هیات کرد حضور نداشته است.

  در این بیانیه بر ضرورت دقت در انتقال مطالب تاکید شده است. در این گزارش به هیچ عنوان نظر طرف دوم و یا اعضای هیات کرد مطرح نشده و تنها نظر مسئولی که اصلا در این هیات حضور نداشته و اطلاعات نادرستی مطرح کرده آورده شده است.

  رویترز به نقل از ملا بختیار گزارش داده بود که ممکن است همه پرسی استقلال اقلیم کردستان  در صورت دریافت مشوق های مالی و سیاسی از بغداد، به تعویق بیفتد.

  بر اساس این گزارش ملا بختیار از اعضاء اتحاد میهنی افزود: هیئتی از اقلیم کردستان  در حال بازدید از بغداد است تا پیشنهادات عراقی ها را برای به تاخیر انداختن رای گیری بررسی کند.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.