• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » اسد: بهای سنگینی را برای ناکام گذاشتن طرح غرب پرداخت کردیم
  کد خبر : 2037895

  اسد: بهای سنگینی را برای ناکام گذاشتن طرح غرب پرداخت کردیم

  اسد: بهای سنگینی را برای ناکام گذاشتن طرح غرب پرداخت کردیمReviewed by on Aug 20Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از ایسنا، به نقل از العهد، بشار اسد، رئیس‌جمهوری سوریه در سخنانی خاطرنشان کرد: سوریه همواره از گذشته در هدف طرف‌های دیگر بوده است و هرکس که این هدف را تحت کنترل خود درآورد،…

  اسد: بهای سنگینی را برای ناکام گذاشتن طرح غرب پرداخت کردیمReviewed by on Aug 20Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از ایسنا، به نقل از العهد، بشار اسد، رئیس‌جمهوری سوریه در سخنانی خاطرنشان کرد: سوریه همواره از گذشته در هدف طرف‌های دیگر بوده است و هرکس که این هدف را تحت کنترل خود درآورد، تبدیل به یک تصمیم گیرنده در منطقه می‌شود.

  وی افزود: درست است که مواضع سوریه بخشی از دلایل جنگ علیه این کشور بوده است، اما در عین حال نزاع بین‌المللی و توازن‌ قدرت‌های مختلف وجود دارد.

  بشار اسد تاکید کرد: ما در سوریه بهای سنگینی را در ازای ناکام گذاشتن طرح غرب در جهان پرداخت کردیم. من نمی‌دانم که چه زمانی درمورد پیروزی علیه نقشه‌های غرب صحبت خواهیم کرد چراکه نبرد ادامه دارد. اما مرحله خطرناک‌تر علیه سوریه در سال نخست جنگ بود.

  وی همچنین خاطرنشان کرد: ما بسیاری از جوانانمان و زیرساخت‌های کشورمان را از دست دادیم اما ما به یک جامعه همگون دست یافتیم. در بردها و باخت‌ها، بهای مقاومت بسیار کمتر از بهای تسلیم شدن است.

  رئیس جمهور سوریه افزود: جنگ علیه منطقه از زمان جنگ علیه ایران در سال ۱۹۸۰ آغاز شد.

  اسد اظهار کرد: تسلیم شدن در مقابل نقشه‌های غرب فایده‌ای ندارد و جنگ علیه عراق از دهه‌ها قبل ادامه دارد.

  رئیس‌جمهوری سوریه تصریح کرد: نقشه‌های غرب با اخوان المسلمین و گروه‌های موسوم به اسلام سیاسی شکست خورد اما نبرد ادامه دارد.

  وی افزود: واکنش طائفه‌ای در سوریه وجود دارد، اما باورهای طائفه‌ای در کشور ما مطرح نیست.

  بشار اسد همچنین تاکید کرد که رئیس‌جمهور در ایالات متحده صرفاً مجری سیاست‌ها است چراکه لابی‌های اقتصادی، نظامی و تجاری همان طرف‌های تصمیم‌ساز هستند.

  بشار اسد همچنین خاطرنشان کرد: تغییرات در گفتمان غرب که اخیرا صورت گرفته است بنا به انگیزه‌های انسانی نیست بلکه علت آن پایداری نیروهای مسلح و حمایت دوستان است. تغییر در رویکردهای غرب ولو به صورت جزئی به منزله تغییر در سیاست‌های آنها نیست.

  وی تاکید کرد: تا زمانی که حتی یک تروریست در سوریه حضور داشته باشد، ما به ضربه زدن به تروریسم ادامه خواهیم داد.

  بشار اسد گفت: با وجود اینکه بیشتر طرح‌ها و ابتکارعمل‌ها از نیت‌های بد کلید خورد و مطرح شد اما ما تعامل مثبتی با بسیاری از این طرح‌ها نشان دادیم.

  رئیس جمهوری سوریه خاطرنشان کرد: طرح‌های که با عناوین انسانی مطرح می‌شد، با هدف تحقق نتایجی بود که با حمایت از تروریسم نتوانسته بودند به این نتایج دست یابند.

  وی افزود: گفتگوها همواره و بدون تعارف سیاسی با مزدوران یا تروریست‌ها برقرار بوده است.

  اسد تاکید کرد: آنچه که در سوریه به موفقیت انجامید، انقلاب ارتش علیه تروریست‌ها و انقلاب مردم علیه خائنان بود. انقلابیون واقعی همان کسانی هستند که به ارزش‌های انسانی اعتقاد دارند، اما کسانی که دیگران آنها را “انقلابی” می‌نامند، جز افرادی بی ارزش بیش نیستند.

  انتهای پیام

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.