• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » فرهنگی و هنری » تجمیع واحدهای آموزشی فرهنگیان شهرستان‌ها در مراکز استان‌ها
  کد خبر : 2037821

  تجمیع واحدهای آموزشی فرهنگیان شهرستان‌ها در مراکز استان‌ها

  تجمیع واحدهای آموزشی فرهنگیان شهرستان‌ها در مراکز استان‌هاReviewed by on Aug 20Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری فارس از تبریز به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش آذربایجان‌شرقی، محمود مهر‌محمدی در جلسه هیأت امنای دانشگاه فرهنگیان آذربایجان‌شرقی در محل دانشگاه تبریز اظهار داشت: رسالت خطیر تربیت معلم که زیربنای کشور در…

  تجمیع واحدهای آموزشی فرهنگیان شهرستان‌ها در مراکز استان‌هاReviewed by on Aug 20Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری فارس از تبریز به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش آذربایجان‌شرقی، محمود مهر‌محمدی در جلسه هیأت امنای دانشگاه فرهنگیان آذربایجان‌شرقی در محل دانشگاه تبریز اظهار داشت: رسالت خطیر تربیت معلم که زیربنای کشور در دست ایشان است در دانشگاه فرهنگیان شکل می‌گیرد.

  سرپرست دانشگاه فرهنگیان کشور با ابراز خرسندی نسبت به مدیریت عالی در جهت کیفت بخشی این دانشگاه در استان، بر تداوم این گام‌های ارزشمند تاکید کرد.

  وی بیان کرد: آموزش و پرورش صاحب اصلی دانشگاه است و ضرورت دارد مسؤولین مجموعه از طرق مختلف از جمله جذب خیران در توسعه بخش‌های مختلف آن مساعدت گیرند.

  مهر‌محمدی بسیج منابع فکری و انسانی را در بخش جذب اعتبار خیران برای حل مسائل و مشکلات موجود را خواستار شده و تاکید کرد: منابع موجود هرگز کفاف نیازها را نخواهد کرد.

  مسؤول دانشگاه فرهنگیان کشور نیاز امروز این دانشگاه را مکان عمرانی و تکمیل هیأت علمی عنوان کرد و اظهار داشت: متاسفانه این دانشگاه ردیف بودجه عمرانی ندارد و با توجه به این موضوع در بازسازی ساختمان‌های فرسوده دچار مشکل است.

  وی نوسازی فضای آموزشی در این بخش را از ضروریات برشمرد و گفت: بهتر است تدبیری مقتضای شرایط بومی استان اندیشیده شود.

  مهرمحمدی بیان کرد: سیاست دانشگاه فرهنگیان کشور عدم توسعه مراکز آموزشی است و واحد های خارج مرکز استان در سال های آتی در مراکز استان تجمیع خواهد شد.

  مساعدت حداکثری استان در جهت تامین نیازهای دانشگاه فرهنگیان

  اسماعیل جبارزاده استاندار آذربایجان‌شرقی در این جلسه بر تامین نیازهای این بخش به عنوان رویکرد مهم استان تاکید داشته و گفت: در خصوص تامین محل احداث دانشگاه فرهنگیان استان مساعدت حداکثری می باشد.

  وی اظهار داشت: دانشسرای فعلی بهترین مکان برای احداث دانشگاه فرهنگیان است چرا که پیش بینی مکان دیگر نیاز به تغییر کاربری دارد که در روند احداث مشکلاتی را ایجاد خواهد کرد و ساخت پروژه را به تاخیر می‌اندازد.

  استفاده از ظرفیت خیرین مدرسه ساز برای توسعه عمرانی دانشگاه فرهنگیان

  جعفر پاشایی در ادامه جلسه با اشاره به وجود پردیس‌های دانشگاه فرهنگیان در شهرستان‌های بزرگ دیگر استان‌ها، ایجاد شرایط و بستر لازم برای احداث پردیس در شهرهای بزرگ استان آذربایجان‌شرقی مثل مراغه و میانه را خواستار شد.

  مدیرکل آموزش و پرورش استان آذربایجان‌شرقی گفت: با وجود تحریم‌ها و کمبود بودجه در دولت تدبیر و امید قدم‌های مثبتی توسط مجمع خیرین استانی برداشته شده به طوری که ۳ برابر دولت در امر مدرسه‌سازی و تامین نیازها کمک رسانی شده است.

  وی ساخت یک پروژه دولتی و ۱۴ پروژه خیرساز در بناب و ۷ پروژه  در نگین مرند را با هزینه ۲ هزار میلیارد ریال از پروژه‌های در حال احداث استان برای سال‌جاری عنوان کرد.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.