• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اقتصادی » کار قرآنی با حمایت مردم پیش می‌رود/ فقط از سوی ارشاد حمایت می‌شویم
  کد خبر : 2037739

  کار قرآنی با حمایت مردم پیش می‌رود/ فقط از سوی ارشاد حمایت می‌شویم

  کار قرآنی با حمایت مردم پیش می‌رود/ فقط از سوی ارشاد حمایت می‌شویمReviewed by on Aug 20Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار فرهنگی باشگاه خبرنگاران پویا، پدرام پاک آیین، مدیرمسئول روزنامه قرآنی روشنگر با حضور در برنامه تلویزیونی «رصد»؛ راهبرد اصلی این روزنامه را ترویج فهم عمومی قرآن کریم برشمرد و گفت:…

  کار قرآنی با حمایت مردم پیش می‌رود/ فقط از سوی ارشاد حمایت می‌شویمReviewed by on Aug 20Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار فرهنگی باشگاه خبرنگاران پویا، پدرام پاک آیین، مدیرمسئول روزنامه قرآنی روشنگر با حضور در برنامه تلویزیونی «رصد»؛ راهبرد اصلی این روزنامه را ترویج فهم عمومی قرآن کریم برشمرد و گفت: امروز دهمین شماره روزنامه روشنگر منتشر شد.

  وی با بیان اینکه در این روزنامه سعی داریم در کنار اطلاع‌رسانی اخبار و رویدادهای قرآنی جدیدترین محصولات قرآنی را نیز معرفی کنیم، اظهار کرد: روزنامه هزینه دارد و ما معتقدیم کار قرآنی را می‌توان با حمایت مردم پیش برد اگرچه حمایت دستگاه‌هایی که ردیف بودجه دارند نیز در بهیته‌سازی روند اطلاع‌رسانی قرآنی نقش موثری داشته باشد.

  پا آئین با اشاره به اینکه در روزنامه روشنگر سعی کردیم به جامعیت امور قرآنی نیز توجه کنیم تا مردم با امور و فعالیت‌های قرآنی در حوزه های مختلف سینما کتاب و … آشنا شوند افزود: با دستگاه‌هایی مکاتبه شده است امّا معتقدیم باید نیازسنجی شود تا با اتکاء به مردم کار پیش رود. تا این لحظه فقط حمایتی از سوی وزارت ارشاد به عنوان یارانه داشتیم.

  به گزارش ایران ویج به نقل از تسنیم: «روشنگر» عنوان روزنامه‌ای است که طی روزهای اخیر مجوز انتشار دریافت کرده و راه خود را به روی پیشخوان مطبوعات کشور باز کرده است.

  نکته جالب در این روزنامه‌ هشت صفحه‌ای، درج عنوان «روزنامه قرآن و عترت» در زیر لوگوی آن است تا به این ترتیب شاهد انتشار دومین روزنامه قرآنی کشور باشیم.

  صبح روشن، میکروفون روشن، روز روشن، سایه روشن، اندیشه روشن و زندگی روشن از جمله صفحات این روزنامه قرآنی است که به مدیر مسئولی و صاحب امتیازی پدرام پاک‌آئین‌ منتشر می‌شود.

  قیمت این روزنامه قرآنی ۱۰۰۰ تومان است و به نظر می‌رسد بیشتر رویکردی اندیشه‌ای داشته باشد هر چند رویدادهای صرفاً قرآنی نیز انعکاس خوبی در این روزنامه داشته است.

  لوگوی این نشریه با رنگ قرمز آجری و در بالای سمت چپ صفحه اول جا گرفته است. 

  از جمله رویدادهای قرآنی که در شماره روز ۱۶ مردادماه این روزنامه منتشر شده است می‌توان به مسابقات قرآن استان تهران، بیان مولفه‌های قرآنی فرهنگ جهادی در قالب گفت‌وگو با مسئول دفتر امور سیاسی و اجتماعی حوزه‌های علمیه، تحلیل بر آزمون حفظ قرآن،‌ ابقای هیئت مدیره اتحادیه موسسات قرآنی، بیان ریشه‌های اعتدال گرایی در قرآن و … اشاره کرد. 

  همچنین از مجموع مطالب صرفاً قرآنی استفاده شده در شماره مورد اشاره روزنامه یک خبر کوتاه و یک خبر بلند در صفحه اول جای گرفته است.

  علاقه‌مندان و مخاطبان برای اشتراک و دریافت روزنامه می‌توانند با شماره های ۸۸۹۷۹۲۶۱ و ۸۸۹۷۹۲۷۰ تماس بگیرند.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.