• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » فرهنگی و هنری » دین باید مبنای محتوایی دانشگاه فرهنگیان باشد
  کد خبر : 2037664

  دین باید مبنای محتوایی دانشگاه فرهنگیان باشد

  دین باید مبنای محتوایی دانشگاه فرهنگیان باشدReviewed by on Aug 19Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از ایسنا، حجت الاسلام والمسلمین امین الله دادگر در اختتامیه چهارمین اردوی حیات طیبه دانشجومعلمان سراسر کشوربا اشاره به وجود خلاء در دانشگاه فرهنگیان، عنوان کرد: جبران این خلاء‌ها تنها به دست خود دانشجومعلمان امکان پذیر و اردوی…

  دین باید مبنای محتوایی دانشگاه فرهنگیان باشدReviewed by on Aug 19Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از ایسنا، حجت الاسلام والمسلمین امین الله دادگر در اختتامیه چهارمین اردوی حیات طیبه دانشجومعلمان سراسر کشوربا اشاره به وجود خلاء در دانشگاه فرهنگیان، عنوان کرد: جبران این خلاء‌ها تنها به دست خود دانشجومعلمان امکان پذیر و اردوی حیات طیبه مکانی برای همدلی هم‌افزایی بین دانشجومعلمان کشور است.

  وی تاکید کرد: دانشجو معلمان در اردوهای حیات طیبه سرخط هایی متناسب با نیازهای حرفه خود دریافت می کنند و انتظار می‌رود با انگیزه مضاعف اقدام به نشر این اطلاعات در فضای دانشگاهی خود کنند.

  مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه فرهنگیان ادامه داد: این اردو با دو کارگروه برنامه ریزی و هماهنگی های اجرایی و کارگروه تامین محتوا و هماهنگی اساتید در عرصه دینی، فرهنگی و انقلابی اجرا شد.

  دادگر اضافه کرد: دانشجو معلمان حاضر در این اردو از دسته دانشجویانی هستند که در کنار تحصیل فعالیت، تحرک و پویایی دارند.

  حجت الاسلام والمسلمین دادگر با بیان این که دین از منطق و محتوای بالایی برخوردار است، خاطرنشان کرد: با توسل به مبناهای دینی می توان پاسخ گوی تمام نیازها بود.

  دکتر حسن مجتبوی، رییس دانشگاه فرهنگیان خراسان رضوی نیز  در این مراسم تصریح کرد: چهار سال پی در پی مقام معظم رهبری بر روی توجه و توسعه کیفی و کمی دانشگاه فرهنگیان تاکید می‌کنند.

  وی تاکیدات رهبری در زمینه توسعه دانشگاه فرهنگیان نشانه جایگاه رفیع این دانشگاه دانست و ادامه داد: تمامی اسناد بالادستی دانشگاه فرهنگیان را عالی ترین قطب تعلیم و تربیت می دانند.

  رییس دانشگاه فرهنگیان خراسان رضوی عنوان کرد: وظیفه ما در دانشگاه فرهنگیان ایجاد فضای بالندگی و پویایی است تا معلمانی فعال و دانا تربیت شوند.

  وی در پایان یادآور شد: تابستان سال گذشته ۲۰ فعالیت ملی و استانی در دانشگاه فرهنگیان خراسان رضوی برگزار شد و تلاش داریم بهترین خدمات این دانشگاه را ارائه کنیم.

  انتهای پیام

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.